Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Новий Bluetooth-адаптер для навушників Shure з блоком дистанційного керування

фото Bluetooth-адаптер Shure High-Resolution Bluetooth 5 для наушников - или кабель Shure RMCE-BT2.

Новий Bluetooth-адаптер для навушників Shure з блоком дистанційного керування

Технологія портативного прослуховування постійно розвиватися, покращується, як з точки зору апаратного, так і програмного забезпечення. Компанія Shure випустила чудове рішення для всіх власників знімних навушників SE Sound Isolating. High-Resolution RMCE-BT2 — новий Bluetooth-адаптер для навушників Shure з блоком дистанційного керування. Оскільки кабелі від всіх навушників Shure є знімними, Bluetooth-адаптер RMCE-BT2 просто фіксується, роблячи провідні навушники – безпровідними.

 

 

Звучання найвищого класу без проводів

Схема нового комунікаційного кабелю High-Resolution Bluetooth з високою роздільною здатністю забезпечує чудову підтримку Bluetooth-кодеків. Ідеально підійде для навушників серії Sound Isolating™ надаючи можливість працювати з аудіокодеками Qualcomm® aptX™, aptX™ HD, aptX™ Low Latency, AAC і SBC. Високопродуктивний підсилювач для навушників забезпечує точне і ефективне управління звукоізоляційними навушниками. Мета Shure — надати своїм користувачам найкращі можливості прослуховування, і RMCE-BT2 допоможе досягти цієї мети.

В кабелі Shure RMCE-BT2 використовуються стандартні роз’єми MMCX, але з покращеним дизайном роз’єму для більш жорсткої і надійної посадки. RMCE-BT2 оснащений вбудованим пультом дистанційного керування і мікрофонним управлінням, безпровідний діапазон становить до 10 метрів. Заряду акумулятора вистачить до 10 годин у режимі відтворення, і 350 годин в режимі очікування.

 

фото новий кабель Shure RMCE-BT2

 

Bluetooth-адаптер Shure RMCE-BT2

  • Навушниковий передпідсилювач преміум-рівня забезпечує чудовий звук високої якості використання технології безпровідного з’єднання.
  • Підтримка безлічі кодеків. Технології Qualcomm® aptX™, aptX™ HD, aptX™ Low Latency, AAC і SBC дають винятковий цифровий звук.
  • Безпровідна технологія Bluetooth® 5 є сумісною з попередніми версіями протоколу і незабаром буде інтегрованою в усі Bluetooth-джерела.
  • Акумулятор, що заряджається через кабель USB MicroB, дозволяє безперервно слухати музику до 10 годин. А також працює до 350 годин в режимі очікування (кабель для зарядки йде в комплекті).
  • Сумісний з усіма навушниками Shure зі знімним кабелем і роз’ємами MMCX.
  • Кабель для навушників з підтримкою Bluetooth® 5.0 дозволяє працювати без проводів з навушниками Shure серії Sound Isolating™, забезпечуючи можливість управління і комунікацій.

 

фото Bluetooth-адаптер Shure High-Resolution Bluetooth 5 для навушників