Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Behringer «Model D» – реінкарнація легендарного синтезатора «Minimoog»

фото Behringer «Model D» - реинкарнация легендарного синтезатора «Minimoog»

Behringer «Model D» – реінкарнація легендарного синтезатора «Minimoog»

Після карколомного успіху виходу в світ аналогового синтезатора Deepmind 12, компанія Behringer вирішила не зупинятися на досягнутому. Відтак, навздогін своєму попереднику Deepmind 12, виробник представив аналоговий модульний синтезатор настільної конструкції «Model D».

 

фото Behringer «Model D»

 

Еволюція сучасного синтезатора почалася ще в далекому 1919 році. Саме тоді російський фізик Лев Термен (також відомий як Леон Термен) винайшов один з перших електронних музичних інструментів – Theremin. Це був простий осцилятор, який видавав звуки, рухаючи руку виконавця в радіусі антени інструменту.

 

фото Behringer «Model D» – реінкарнація легендарного синтезатора «Minimoog»

 

Наприкінці 1930-х років французький музикант Джордж Дженні винайшов те, що зрештою назвав «Ондіолін» (Ondioline) – монофонічна електронна клавіатура, здатна генерувати широкий спектр звуків. Клавіатура навіть дозволила гравцеві виробляти природно звучне вібрато, натискаючи клавішу та використовуючи рухи пальця з боку в бік.

 

фото Behringer «Model D» – реінкарнація «Minimoog»

 

Згодом в 1960-х роках, Меллотрон Гаррі Чемберлін створив електромеханічну клавіатуру, яка видавала звуки, відтворюючи попередньо записані «лупи» (Loop). Незважаючи на схильність до механічних проблем, «Меллотрон» (Mellotron) широко використовувався багатьма музикантами на той час. Зокрема у відомих композиція виконавців Beatles «Strawberry Fields Forever» та Rolling Stones «She’s a Rainbow».

На початку 1970-х років виробник ARP Instruments, Inc., створив один із найуспішніших синтезаторів «Arp 2600». Інструмент був ідеальним для гравців, які стали новими у світі звукосинтезу, і дозволили замінити патчі за допомогою вимикачів або 1/8″ аудіокабелів.

фото Behringer «Model D» – реінкарнація «Minimoog»

 

Зрештою, призначений для заміни великих модульних синтезаторів, що використовувалися в поп-музиці тих часів, Біл Хемсат і Роберт Муг (Bill Hemsath & Robert Moog) розробили в 1971 році «Minimoog». Це був монофонічний інструмент, який став першим універсальним, портативним аналоговим синтезатором! Завдяки своїм трьом осциляторам і фільтрам, Minimoog виробляв надзвичайно багатий та потужний басовий звук, який і на сьогоднішній день користується великим попитом. Відомий клавішник Рік Вейкман (Rick Wakeman) сказав, що інструмент «абсолютно змінив обличчя музики».

 

«Behringer ©». Сьогодення…

В 2018 році синтезатор «Minimoog» зазнав реінкарнацію, внаслідок чого на виставці NAMM 2018 в Америці було представлено звуковий аналоговий модуль Behringer «Model D». Розроблений та спроектований у Великобританії, звуковий аналоговий модуль Behringer Model D базується на добре відомому аналоговому міні-синтезаторі Minimoog. Він випускався в період з 1971-ого по 1982-ий рік. Новий інструмент створює звуки синтетичного гнучкого синтезу, які вважаються легендарними і по сьогоднішній день. Behringer Model D обладнаний неймовірними функціями та має насичений аналоговий звук.

Напівмодульний синтезатор Behringer «Model D» може використовуватися як настільний пристрій. Втім також може бути встановлений в Eurorack для безперешкодної інтеграції з будь-яким іншим пристроєм. Прилад налічує 48 елементів керування, які надають прямий доступ в реальному часі до всіх важливих параметрів. Ви також можете скористатися перевагами аналогової схеми синтезатора, використовуючи зовнішній аудіовхід, щоб обробляти звуки від зовнішніх джерел, додавши «тепло» та «глибину» для будь-якого інструменту.

фото Behringer «Model D»

Основні технічні характеристики «Model D»

 • Легендарний аналоговий синтезатор, який дозволяє створювати бездоганно насичену музику
 • Автентичне відтворення оригінальної схеми “D Type” з відповідними транзисторами та JFET
 • Високошвидкісні 0.1% тонкоплівкові резистори та поліфеніленові сульфідні конденсатори
 • Простий аналоговий шлях сигналу на основі автентичних VCO, VCF та VCA конструкцій
 • 5 змінних осциляторів із змінною шириною імпульсів для найвищих звуків
 • Класичний 24 дБ фільтр (ladder filter) з резонансом для легендарного звучання
 • Можливість перемикання між режимами низьких і високих частот для покращеного створення звуку
 • 16-голосова поліфонія, яка дозволяє комбінувати декілька синтезаторів одночасно
 • Схема Overdrive, яка додає специфічне забарвлення до ваших звуків
 • Генератор шумів, який різко збільшує генерацію сигналу
 • 48 елементів управління, які надають прямий доступ до всіх важливих параметрів
 • Аудіовхід для обробки зовнішніх джерел звуку
 • Комплексна реалізація MIDI з вибором MIDI-каналу та функцією голосового пріоритету (Voice Priority)
 • Англійська розробка та дизайн
 • Гарантія: 3 роки

 

фото Behringer «Model D»