Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Behringer DeepMind 12 - поліфонічний синтезатор з безпровідним модулем
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Behringer DeepMind 12 – поліфонічний синтезатор з безпровідним модулем

Behringer DeepMind 12 – поліфонічний синтезатор з безпровідним модулем

Виробник бюджетного обладнання Behringer періодично публікує на своєму каналі в YouTube тізери. В яких відкриває все більше подробиць про свій аналоговий синтезатор. Згідно з нещодавно опублікованим на каналі Behringer відео, DeepMind 12 є аналоговим поліфонічним синтезатором. Про це засновник компанії Улі Берінджер повідомив і в своєму пості у Facebook. Саме там він зазначив, що це буде перший в світі синтезатор з вбудованим модулем Wi-Fi для зовнішнього керування за допомогою планшету.

 

Behringer DeepMind 12

 

 

Behringer DeepMind 12 складається близько з 4000 компонентів, тож наразі він є одним з найскладніших синтезаторів в світі», — пише в своєму пості Берінджер. «Завдяки дискретному дизайну в ньому застосовано більше компонентів ніж в будь-якому іншому сучасному синтезаторі на ринку».
Берінджер стверджує, що «DeepMind 12» має чотири ефект-процесори по 30 ефектів «світового рівня» кожний. Згідно заяви Берінджера на форумі Gearslutz, «DeepMind 12» виготовлятиметься у двох модифікаціях — в традиційній з клавішами та у рековому форматі. Остаточних даних про ціну та дату остаточного релізу ще не має, але Берінджер стверджує, що рекову версію ще буде допрацьовано згідно з побажаннями користувачів.

 

фото Behringer DeepMind 12

 

Синтезатор також має функцію маршрутизації ефектів на графічному дисплеї. Також на корпусі помітний напис «Powered by KLARK TEKNIK», тобто в ньому було застосовано технології одного з кращих світових виробників сигнальних процесорів та мікшерних консолей. У синтезаторі є 4 слоти ефектів, серед яких Chorus, RackAmp, Delay, Reverb, Mood Filter, Flanger, Enhancer та Dual Pitch. Кожен ефект має змінювані параметри, наприклад, RackAmp має параметри PRE, BUZ, PMC, CRM, DRV, LVL, LOW, HI, CAE. У блоках DSP застосовано алгоритми кращих виробників — Klark Teknik та TC Electronic. Також подейкують, що в синтезаторі буде встановлено арпеджиатор.

 

Behringer-deepmind-12- polyphonic synthesizer-02