Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Церква Beaverton Foursquare в Орегоні встановила лінійні масиви RCF

Церква Beaverton Foursquare в Орегоні встановила лінійні масиви RCF

Нині церковні служби в стилі змішування сучасної музики та нового аранжування великих псалмів – відтворюються через лінійні масиви TTL33-A.

Сучасній церкві Бівертон Форсквер (Beaverton Foursquare), яка служить громаді міста Бівертон в штаті Орегон вже більше 50 років. Нещодавно тут повністю замінили стару звукопідсилювальну систему. Використали лінійні масиви RCF TTL33-A для озвучування всіх богослужінь. Які є поєднанням сучасної музики і псалмів в новому аранжуванні.

 

фото Церква Beaverton Foursquare встановила лінійні масиви RCF

 

Коли з’явилася нагальна потреба в оновленні звукопідсилювальної системи, керівництво церкви звернулося за рішенням у місцеву компанію Small Town Productions. «Ми запропонували свій перший варіант оновлення звукопідсилювальної системи. А під час демонстрації роботи двохсмугових лінійних масивів RCF HDL20-A побачили задоволені посмішки на обличчях представників церкви». Розповідає власник компанії Small Town Productions – Рассел Хавлік (Russell Havlik). «Коли ми продовжили обговорення проекту з опікунською радою, щоб з’ясувати, що їм насправді потрібно. Виходячи з поточного плану служб та інших заходів, які проводяться в церкві. Було з’ясувано, що тут необхідно буде багато програмних пресетів, розподіленого звуку та інших системних рішень».

 

Лінійні масиви RCF озвучують богослужіння

фото Церква Beaverton Foursquare встановила лінійні масиви RCF

 

В результаті обговорення з’явилося рішення представити систему серії RCF TT+. Трисмугові модулі лінійного масиву продемонстрували високу якість і прозорість звуку. А вбудований модуль управління і моніторингу RDNet та цифровий процесор DSP, за словами Хавліка, привели представників церкви в повний захват. Після цього він запропонував рішення, яке підходило під особливі вимоги церкви. В кінцевому варіанті звукопідсилювальна система складається з двох порталів по чотири елементи лінійного масиву TTL33-A.  І двох лінійних масивів з елементів TTL31-A, які охоплюють бічні сектори залу, що розкинувся на 210° навколо центральної сцени. Крім цих акустичних систем задіяно ще дві двохсмугові акустичні системи TT52-A з двома 5 дюймовими гучномовцями, які озвучують перші ряди прямо перед сценою.

 

фото Церква Beaverton Foursquare встановила лінійні масиви RCF

 

Попередня система складалася з 13 окремих двохсмугових кабінетів. «Перехід на RCF дозволив візуально розвантажити простір в залі храму», – каже Хавлік. «По звуку ж нова система відрізняється від старої як день від ночі. Нова система дійсно несе благоговіння».

 

фото Церква Beaverton Foursquare встановила лінійні масиви RCF