Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Avolites на Дилерській зустрічі партнерів компанії «Юритмікс»

Avolites на Дилерській зустрічі партнерів компанії «Юритмікс»

З 3 по 7 березня 2016 компанія Юритмікс провела щорічну зустріч партнерів компанії, щоб підвести підсумки минулого року і намітити плани щодо співпраці на 2016 рік. На дилерську зустріч приїхали дилери з різних регіонів України, у всіх була можливість поспілкуватися один з одним та обмінятися досвідом. Ця подія дозволила нашим партнерам не тільки дізнатися більше про новинки брендів, що представляються компанією Юритмікс протягом майже 25 років, але і познайомитися з новими брендами і напрямками.

dm2016-avolites-presentation-4

Avolites став одним з нових брендів, представлених на зустрічі. Це всесвітньо відомий англійський бренд і лідер на ринку пультів освітлення та медіа серверів. Вся лінійка пультів виробляється у Великобританії і має світові сертифікати якості.

На зустрічі були представлені можливості світлового пульту Avolites Titan Mobile (http://tik-tak.com.ua/avolites_titan_mobile_console) та DMX контролера Avolites Titan One (http://tik-tak.com.ua/avolites_titan_one).

dm2016-avolites-presentation-2

Для демонстрації роботи системи та візуалізації управління світловими приладами, були встановлені два великі проекційні екрани. Партнер компанії Юритмікс – Валентин Вертей (компанія MusicProfi) розповів про унікальні можливості інтерфейсу управління освітленням OS Titan, показав приклади світових інсталяцій із застосуванням пультів і медіа серверів Avolites, продемонстрував зручності дистанційного управління за допомогою додатків для iOS і Android. Також учасники отримали інформацію про переваги різних моделей пультів цього британського бренду і сфери застосування кожної з них. На завершення були описані переваги рішень від Avolites, що дозволяють робити мережеве резервування даних і розширювати кількість вихідних ліній.

dm2016-avolites-presentation-3

Була зачеплена тема навчання персоналу та сервісного обслуговування.

УВАГА!!! Найближчий семінар по продукції Avolites і платформі Titan буде проведено в середині травня 2016 року. Заявки для участі просимо надсилати за адресою: viktor “@” eurhythmics.com.ua або info “@” eurhythmics.com.ua.

Технічний директор ТОВ «Юритмикс»
Марков Віктор
МТС: 050 432-98-38. КС: 097 692-53-85

dm2016-avolites-presentation-5