Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
LAB GRUPPEN PLM на концерті найбільшого рок-гурту в світі
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

LAB GRUPPEN PLM 20K44 на концерті найбільшого рок-гурту в світі

LAB GRUPPEN PLM 20K44 на концерті найбільшого рок-гурту в світі

Всього рік тому 1.000 музикантів зібрались разом щоб зіграти епічний кавер на трек ‘Learn to Fly’ групи Foo Fighters. В результаті чого, відео миттєво набуло вірусного характеру. Цей перформанс став частиною успішної кампанії із запрошення всесвітньо відомого рок-гурту провести концерт в італійському місті Цезана. Тиждень тому проект, який отримав назву Rockin’1000, у висновку повернувся та зіграв другий неймовірний концерт. Цього разу в результаті вже 1.200 музикантів дали відкритий концерт на місцевому стадіоні для 14.000 глядачів. У звукопідсилювальному комплексі було задіяно підсилювачі LAB GRUPPEN PLM 20K44.

LAB GRUPPEN PLM 20K44 на Rockin’1000

фото LAB GRUPPEN PLM 20K44 на Rockin’1000

 

Для організації концерту в першу чергу знадобилось декілька тижнів. Під час яких в результаті було зібрано технічну команду. Окрім того було розроблено технічні рішення для цього амбітного проекту. Де у висновку в ньому взяли участь 250 барабанщиків, 250 гітаристів. А також 250 басистів, 250 співаків, 30 клавішників, 30 скрипалей та 30 духовиків.

 

1.200 музикантів на місцевому стадіоні

фото 34 підсилювача LAB GRUPPEN PLM 20K44-02

 

Встановлено 34 підсилювача LAB GRUPPEN PLM

Технічним партнером концерту на той час стала компанія Roadie Music Service. Найважливіше є те, що компанія являється одним з ключових партнерів-прокатників LAB GRUPPEN. Завдяки чому, компанія Prase Media Technologies надала ще й на допомогу своїх технічних спеціалістів. В результаті вони взяли участь у розробці та реалізації технічних рішень концерту Rockin’1000-That’s live. Звукопідсилювальну систему було виконано у вигляді віртуального напівкола, що стало найбільш примітним. Відповідно до чого, всередині знаходились музиканти. Звідси, в результаті було забезпечено максимальне вирівнювання по часу сигналів оркестру та портальних систем. Отже, в системі було встановлено 34 підсилювача LAB GRUPPEN PLM 20K44. В той час, як обробка та керування сигналом з FOH-консолі виконувалось процесорами LAKE.

 

фото встановлено 34 підсилювача LAB GRUPPEN PLM 20K44

 

Rockin’1000-That’s live

Звукоінженер компанії Prase Media Technologies Емануель Луого (Emanuele Luogo) прокоментував грандіозну подію. «Звукопідсилювальну систему було пропорційно розподілено на три трибуни стадіону. Завдяки інтеграції системи розподілення звукового сигналу на підсилювачі PLM+ по Dante, я мав можливість моніторингу та керування сигналом в реальному часі на входах 22 кластерів. Додавши також по 2 світчі для керування DSP-процесорами LAKE. В результаты чого, вдалося значно скоротити кількість використаного кабелю.  А це в свою чергу, значно полегшило технічне та логістичне забезпечення концерту».

 

amplifiers-lab-gruppen-plm-concert-biggest-rock-band-in-the-world-4

 

Понад 170 кабельних мікрофонів Shure

Музиканти, співаки, диригент і всі особи, які брали участь в концерті використовували понад 170 кабельних мікрофонів Shure. Включаючи багато SM58, SM57, Beta 52, SM81 і Beta 98 A/C. Крім того, набір концерту, який включав появу на сцені музикантів у певні моменти вечора, взяли значне використання безпровідних мікрофонів. І нарешті, в межах області стадіону Orogel Stadium Dino Manuzzi одночасно використовувалися 56 каналів безпровідних систем ULXD і пара систем UR3. Для аналізу і моніторингу частотного спектра команди Roadie Music Service використовувалася система Shure AXT600.
На стадіоні Orogel Stadium Dino Manuzzi в Чезані учасники колективу Rockin’1000 виконали кавер на пісню Девіда Боуї «Rebel Rebel». Пісня «Rebel Rebel» вийшла в 1974 року в альбомі «Diamond Dogs».

 

фото LAB GRUPPEN PLM

 

Rebel Rebel  у виконанні рок-оркестру Rockin’1000

«В минулому році ми зробили щось видатне. Хтось назвав це революцією. Але те, що ви бачите тут за моєю спиною, – це революція. Музиканти з усього світу зібралися разом і дають нам неймовірне живе шоу», – заявив засновник Rockin’1000 Фабіо Дзаффаньіні.
За його словами, виконавці показали, що життя можна змінити завдяки пристрасті, самовіддачі та наполегливій роботі. «Тримайтеся разом, не потрібно більше конфліктів, грайте рок-н-рол», – додав він.
Дивіться та слухайте пісню Rebel Rebel  у виконанні рок-оркестру Rockin’1000.