Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Lab.gruppen IPD Series - поєднання безкомпромісної продуктивності
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Підсилювачі Lab.gruppen IPD Series

Підсилювачі Lab.gruppen IPD Series

Підсилювачі Lab.gruppen IPD Series – це поєднання безкомпромісної продуктивності, функціональних можливостей, безпрецедентної надійності і економічності.
При виборі підсилювача шукається компроміс: між продуктивністю, функціональністю, якістю збірки і вартістю. Чимось завжди потрібно жертвувати. Але IPD Series змінює правила. Тепер ви можете розраховувати на чудові характеристики і високу надійність підсилювачів IPD Series за доступною ціною. Підсилювачі IPD Series змінять ваш погляд на компактний підсилювач висотою 1U. Висока вихідна потужність, висока продуктивність і надійна збірка – все, що можна було очікувати від продукту Lab.gruppen. Те, що ви не очікували виявити в маленькому підсилювачі, всі додаткові можливості – без додаткових витрат: аналогові і AES3 цифрові входи, процесор DSP з набором функцій і обчислювальними потужностями, конкуруючими з дорогими автономними цифровими аудіо-процесорами, Ethernet для моніторингу і контролю під керуванням інтуїтивно зрозумілого програмного забезпечення IntelliDrive Controller.

Надзвичайна гнучкість при проектуванні, висока вихідна потужність і конкурентоспроможна вартість дозволяє застосувати IPD Series в стаціонарній інсталяції, мобільній AV системі або «живих» проектах.

Lab.gruppen IPD2400 2-канальний підсилювач c DSP. Потужність (на канал): 800Вт • 2Ω, 1200Вт • 4Ω, 600Вт • 8Ω, 300Вт • 16Ω. Входи: аналог + Link, AES + Link. Підключення: гвинтовий зажим, NL4 Speakon, RJ45 Ethernet. Висота 1U. Вага 6,2кг

Lab.gruppen IPD2400

Lab.gruppen IPD1200 2-канальний підсилювач c DSP. Потужність (на канал): 500Вт • 2Ω, 600Вт • 4Ω, 300Вт • 8Ω, 150Вт • 16Ω. Входи: аналог + Link, AES + Link. Підключення: гвинтовий зажим, NL4 Speakon, RJ45 Ethernet. Висота 1U. вага 4,6 кг

 

Lab.gruppen IPD1200

Програмне забезпечення Lab.gruppen IPD Series

 Програмне забезпечення контролера IntelliDrive. Програмне забезпечення IPD – це інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс IntelliDrive, який дозволяє користувачеві виконувати потужний контроль кожного аспекту процесора DSP в мережі.
Доступно на PC, Mac і iOS і розроблений для роботи з сенсорним екраном. IntelliDrive контролер дає вам перевагу, коли мова йде про налаштування системи. Конфігурація кожного підсилювача Lab.gruppen IPD здійснюється легко, завдяки великій IPD бібліотеки, прессетів для обох підсилювачів і для конкретних моделей акустичних систем багатьох відомих брендів. IPD бібліотека підтримується і регулярно оновлюється, гарантуючи, що ви маєте доступ до установок оптимальних налаштувань для найбільш поширених акустичних систем.

 

amplifiers-lab-gruppen-ipd-series-03