Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Підсилювачі Lab.gruppen D Series

Підсилювачі Lab.gruppen D Series

Доступний в 3-х конфігураціях потужності (8000Вт, 12000Вт і 20000Вт загальна вихідна потужність), підсилювачі Lab.gruppen D Series доступні в двох різних варіантах – один із зображенням LAKE, а інший – Tesira від Biamp Systems – кожен з яких пропонує унікальні можливості та переваги.

 1. Підсилювачі Lab.gruppen D Series – D 80:4L/D 120:4L/D 200:4L
 2. Підсилювачі Lab.gruppen D Series – D 80:4T/Ta/120:4T/Ta/200:4T/Ta

 

1. Підсилювачі Lab.gruppen D Series – D 80:4L/D120:4L/D 200:4L. Інсталяційні підсилювачі D 80:4L/D 120:4L/D 200:4L це 8000/12000/20000 W гнучкої потужності в поєднанні з новим процесором LAKE DSP. Протоколом DANTE DIGITAL AUDIO NETWORKING і модернізованою системою контролю цілісності (цілісність системи моніторингу). Найважливіше є те, що підсилювач D 80/120/200:4L ґрунтується на тому ж фундаменті надійних і високотехнологічних підсилювачів великої потужності. Таких як відомі підсилювачі серії PLM – підсилювачі з чудовими акустичними характеристиками і перевіреною надійністю. Особливо актуальним їх використання є на дуже виснажливих світових концертних турне і великомасштабних інсталяціях.

Крім того на додаток до легендарної надійності та звуковій досконалості підсилювач D 80/120/200:4L включає в себе вдосконалені сучасні апаратні технології. Найбільш примітним є орієнтування на програмні функції управління, в результаті вони дозволяють оптимізувати конструкцію і конфігурацію підсилювача. Всі ці нові технології в першу чергу дозволяють системним інтеграторам мінімізувати як початкові витрати на обладнання так і довгострокові витрати. Такі як на споживання енергії для кінцевих користувачів у висновку.

Раціональне управління живленням (RPM)

В основі платформи серії D лежить принцип раціонального управління живленням (Rational Power Management RPM). Запатентованої технології Lab.gruppen. Це надає проектувальникам та інтеграторам безпрецедентну свободу при управлінні вихідною потужністю. На кожному каналі підсилювача для оптимальної роботи з конкретними навантаженнями. RPM технологія також дозволяє інтегратору мінімізувати початкові витрати на обладнання. Та знизити вимоги до простору для установки підсилюючих стійок. Так як в інсталяціях зі звичайними підсилювачами часто буває необхідно надмірно збільшувати число підсилювачів. Для забезпечення максимальної потужності на одному каналі. В результаті чого залишаються надлишкові потужності на інших каналах.  Технологія RPM дозволяє знизити дорогі надлишкові потужності. Перерозподілити вихідні потужності між чотирма каналами – на один канал D 80/120/200:4L з можливістю передавати до 5000 Вт вихідної потужності. В результаті чого решта доступна потужність буде розподілена між іншими каналами для менш вимогливих навантажень.

CAFE для Green технологій

Підсилювачі D 80/120/200:4L можна конфігурувати і контролювати за допомогою нової функції та програмного забезпечення CAFE (налаштування підсилювачів для навколишнього середовища). На додаток до функції RPM, функція CAFE включає в себе інноваційну розробку – ESP. Вона надає інструменти для оптимізації роботи підсилювачів серії D. Функція ESP аналізує звукову систему та вимоги до навантажень. А потім пропонує варіанти і рекомендації по налаштуванню підсилювачів серії D. Таких, як виділюване тепло, розподіл навантажень і споживаного струму між каналами. Кінцевим результатом застосування ESP є точне управління системою по мережі та точне управління, коли це необхідно, системою охолодження ІБП підсилювача.

Міць обробки від Lake Processing

Всі версії D Series Lake забезпечують виняткову гнучкість введення. А також легендарну міць алгоритмів обробки сигналу від Lake processing. Комплексний контроль і моніторинг навантаження через Lake Controller і просту інтеграцію в аудіомережі. За допомогою протоколу Dante digital audio networks. Крім того, за рахунок використання сторонніх розробок програмного забезпечення. Версії D Lake Series можуть бути інтегровані в інші мережеві цифрові матричні системи. Всі три моделі D Lake Series включають в себе чотири повнофункціональних модуля Lake Processing. З чотирма дискретними вхідними каналами і відмінною пропускною спроможністю до вихідного каналу. Звукові сигнали можуть бути обрані з чотирьох аналогових вхідних каналів (кожен з ексклюзивною ізоляцією «землі» Iso-float). Чотирьох цифрових каналів AES3. І вісім здубльованих мережевих цифрових входів з протоколом Dante.

Технічний огляд:

 • Rational Power Management™ (RPM) – справжня гнучкість при розподілі загальної доступної потужності. Через кількості каналів для найбільш ефективного використання системи інвентаризації
 • До 5000 Вт на кожний канал для приведення в рух елементів високої потужності (наприклад, сабвуфери) на всіх моделях – один канал на D 80/120/200:4L
 • Lake processing Classic/linear-phase/FIR 4 канальна платформа акустичної обробки
 • Введення з автоматичним резервуванням
 • 4 “Lake class” аналогових входів з Iso-Float™ з ексклюзивною ізоляцією «землі»
 • 4 входи AES
 • 8 входів здубльованих Dante™
 • Потенційна інтеграція з 3-матричними системами, включаючи MediaMatrix і Q-Sys за допомогою розробленого програмного забезпечення
 • CAFÉ (налаштування підсилювачів для навколишнього середовища) за допомогою програмного забезпечення ESP, для проектування загальної системи і конкретного обладнання, монтажу і введення в експлуатацію
 • Регульоване імпульсне джерело живлення (R.SMPS™)
 • Функція обмеження при зниженій напрузі (UVL™) для продовження роботи системи, незважаючи на серйозні падіння напруги в мережі
 • Краща в своєму класі корекція коефіцієнта потужності (PFC) для моделювання і побудови системи
 • Перевірений і надійний класу TD® вихідний каскад із запатентованою високоефективною системою охолодження Intercooler®
 • Виділена бортова система моніторингу і спостереження за навантаженнями
 • Додаткові аналогові входи для локальних входів системи або аналогового переходу на інший ресурс
 • Знімні Phoenix plug-in аудіо роз’єми для аудіо введення/виведення
 • Обмежувач переривання (BEL™) для запобігання відключення живлення.

 

Короткий опис

1. Lab.gruppen D 80:4L. 4-канальний інсталяційний підсилювач з вбудованим процесором Lake і мережею DANTE, 2U, 4х2000Вт • 4Ω. Вільний розподіл потужності між каналами (можливість настройки одного каналу до 5900Вт/2,67Ом), ДБЖ з коректором фактора потужності. Входи: 4 аналогових, 2AES3 Euroblock, 8 DANTE. Комутація: входи аналогові і AES3 Euroblock, DANTE Neutricon/RJ45; виходи: гвинтовий термінал під кабель до 16кв.мм. Вага 14,5 кг.

 

Lab.gruppen D 804L

 

2. Lab.gruppen D 120:4L. 4-канальний інсталяційний підсилювач з вбудованим процесором Lake і мережею DANTE. 2U, 4х3000Вт • 4Ω, вільний розподіл потужності між каналами (можливість настройки 2-х каналів до 5900Вт/2,67Ом). ДБЖ з коректором фактора потужності, входи: 4 аналогових, 2 AES3 Euroblock, 8 DANTE. Комутація: входи аналогові і AES3 Euroblock, DANTE Neutricon/RJ45; виходи: гвинтовий термінал під кабель до 16кв.мм. Вага 15,8кг.

 

Lab.gruppen D 1204L

3. Lab.gruppen D 200:4L. 4-канальний інсталяційний підсилювач з вбудованим процесором Lake і мережею DANTE, 2U, 4х4400Вт • 4Ω. Вільний розподіл потужності між каналами (можливість настройки 2-х каналів до 5900Вт 2,67Ом). ДБЖ з коректором фактора потужності, входи: 4 аналогових, 2 AES3, 8 DANTE. Комутація: входи аналогові і AES3 Euroblock, DANTE Neutricon/RJ45; виходи: гвинтовий термінал під кабель до 16кв.мм. Вага 16,5 кг.

 

Lab.gruppen D 2004L

2.  Підсилювачі серії D Lab.gruppen D 80:4T/Ta/120:4T/Ta /200:4T/Ta

Інсталяційний підсилювач з вбудованим процесором D 80:4T/Ta/120:4T/Ta/200:4T/Ta – це 8000/12000/20000 W. Гнучкою потужністю в поєднанні з унікальною платформою Biamp CYSTEMS TESIRA DSP (Цифрова платформа управління Biamp TESIRA). За участю цифрового аудіо протоколу AVB (Audio Video Bridging) і керуючого програмного забезпечення TESIRA SOFTWARE. Підсилювач D 80:4T/Ta/120:4T/Ta/200:4T/Ta ґрунтується на тому ж фундаменті надійних і високотехнологічних підсилювачів великої потужності. Таких як відомі підсилювачі серії PLM – підсилювачі з чудовими акустичними характеристиками. Перевіреною надійністю на самих виснажливих світових концертних турне і великомасштабних інсталяціях.

 Основні технології в підсилювачах

В підсилювачі D 80:4T/Ta/120:4T/Ta/200:4T/Ta основні технології були оновлені та переорієнтовані. Забезпечуючи оптимальне рішення для більшості звукових інсталяцій з вимог цифрового управління по мережі. Наприклад – на стадіонах, аренах, в тематичних парках, арт-центрах, іподромах та інших великих комерційних звукових інсталяціях.

На додаток до легендарної надійності та звуковій досконалості Lab.gruppen. Підсилювачі D 80:4T/Ta/120:4T/Ta/200:4T/Ta включають в себе вдосконалені сучасні апаратні технології поряд з орієнтуванням на програмні функції управління. Вони дозволяють оптимізувати конструкцію і конфігурацію підсилювача. Однозначно, моделі підсилювачів з функцією ‘Tesira-variant’ в яких повністю інтегровані технології Tesira DSP і АВБ. Для безперешкодної інтеграції підсилювача з платформою DSP Biamp Systems. Подібні нові технології дозволяють системним інтеграторам мінімізувати як початкові витрати на обладнання, так і довгострокові витрати на споживання енергії для кінцевих користувачів.

Раціональне управління живленням (RPM). В основі платформи серії D лежить принцип раціонального управління живленням (Rational Power Management – RPM). Запатентованої технології Lab.gruppen. Надаючи проектувальникам та інтеграторам безпрецедентну свободу при управлінні вихідною потужністю на кожному каналі підсилювача для оптимальної роботи з конкретними навантаженнями. RPM технологія також дозволяє інтегратору мінімізувати початкові витрати на обладнання і знизити вимоги до простору для установки підсилюючих стійок. Так як в інсталяціях зі звичайними підсилювачами часто буває необхідно надмірно збільшувати число підсилювачів для забезпечення максимальної потужності на одному каналі. Результатом чого залишаються надлишкові потужності на інших каналах. Технологія RPM дозволяє знизити дорогі надлишкові потужності. Перерозподілити вихідні потужності між чотирма каналами. На один канал D 80:4T/Ta/120:4T/Ta/200:4T/Ta можливо передавати до 5000 Вт вихідної потужності. Результатом є чого залишок доступної потужності буде розподілена між іншими каналами для менш вимогливих навантажень.

CAFE для Green технологій. Підсилювачі D 80:4T/Ta/120:4T/Ta/200:4T/Ta можна конфігурувати і контролювати за допомогою нової функції і програмного забезпечення CAFE. (Налаштування підсилювачів для навколишнього середовища). Додатком до функцій RPM, є функція CAFE, що включає в себе інноваційну розробку – ESP. Яка надає інструменти для оптимізації роботи підсилювачів серії D. Функція ESP аналізує звукову систему і вимоги до навантажень. Пропонуючи потім варіанти і рекомендації по налаштуванню підсилювачів серії D. Наприклад таких, як виділюване тепло, розподілення навантажень і споживаного струму між каналами. Кінцевим результатом застосування ESP є точне управління системою по мережі і точне управління, коли це необхідно, системою охолодження ІБП підсилювача.

Гнучка інтеграція з Tesira. Всі 3 моделі підсилювача потужності на платформі серії D доступні у варіантах Tesira для гнучкої інтеграції в загальну систему мережевої платформи “Biamp Systems” на основі протоколів AVB. Підсилювач D 80:4T/Ta/120:4T/Ta/200:4T/Ta функціонує як пристрій високої потужності з дискретним виходом в середовищі Tesira, з багатоканальними аудіо входами, моніторингом та контролем всіх функцій за допомогою одного мережевого кабелю Cat-5e/6. Відмовостійка опція “аналоговий вхід” доступна для відновлення аналогового сигналу після тимчасового збою або відмови. Це може бути необхідним у відповідних інсталяціях PA/VA. Вони представлені в варіанті моделі – D 80/120/200:4TА.

Технічний огляд:

 • Rational Power Management™ (RPM) – справжня гнучкість при розподілі загальної доступної потужності через кількість каналів для більш ефективного використання системи інвентаризації
 • До 5000 Вт на кожний канал для приведення в рух елементів високої потужності (наприклад, сабвуфери) на всіх моделях (до одного каналу на D 80:4T/Ta/120:4T/Ta/200:4T/Ta)
 • Інтеграція з платформою Tesira DSP в якості вихідного підсилювача з високою звуковою потужністю
 • Контроль серії D за допомогою програмного забезпечення Tesira
 • Наявність індикаторів для подачі сигналів тривоги, працездатності. Інформація про стан підсилювача (навантаження підсилювача сигнал і відключення звуку) і вихідної потужності для кожного каналу
 • CAFÉ (налаштування підсилювачів для навколишнього середовища) за допомогою програмного забезпечення ESP. Для проектування загальної системи і конкретного обладнання, монтажу і введення в експлуатацію
 • Регульоване імпульсне джерело живлення (R.SMPS™)
 • Функція обмеження при зниженій напрузі (UVL™) для продовження роботи системи, незважаючи на серйозні падіння напруги в мережі
 • Кращі в своєму класі корекція коефіцієнта потужності (PFC) для моделювання і побудови системи
 • Перевірений і надійний класу TD® вихідний каскад із запатентованою високоефективною системою охолодження Intercooler®
 • Виділена бортова система моніторингу і спостереження за навантаженнями
 • Додаткові аналогові входи для локальних входів системи або аналогового переходу на інший ресурс (D 80:4TA)
 • Знімні Phoenix plug-in аудіо роз’єми для аудіо введення/виведення
 • Обмежувач переривання (BEL™) для запобігання відключення живлення.

 

Короткий опис

1. Lab.gruppen D Series D 80:4Т. 4-канальний інсталяційний підсилювач для роботи з сервером BIAMP Tesira і мережею AVB. Без аналогових входів (Lab.gruppen D 80:4Ta – 4 аналогових мікрофонно-лінійних входів). 2U, 4х2000Вт • 4Ω, вільне розподілення потужності між каналами (можливість настройки одного каналу до 5900Вт/2,67Ом). ДБЖ з коректором фактора потужності. Входи: 4 AVB. Комутація: 1xEtherCon RJ45 Tesira® Control, AVB; послідовний порт DB – 9 RS232; локальний GPIO Euroblock для управління і моніторингу, Euroblock аналогові входи. Виходи: гвинтовий термінал під кабель до 16кв.мм. Вага 14,5 кг

Lab.gruppen D Series D 80:4Т

фото Lab.gruppen D Series D 80Та

 

Lab.gruppen D Series D 80:Та
Lab.gruppen D Series D 804Т

 

2. Lab.gruppen D 120:4T. 4-канальний інсталяційний підсилювач для роботи з сервером BIAMP Tesira і мережею AVB, без аналогових входів (Lab.gruppen D 120:4Ta – 4 аналогових мікрофонно-лінійних входів). 2U, 4х3000Вт • 4Ω, вільне розподілення потужності між каналами (можливість настройки 2-х каналів до 5900Вт / 2,67Ом). ДБЖ з коректором фактора потужності. Входи: 4хAVB. Комутація: 1 x EtherCon RJ45 Tesira® Control, AVB. Послідовний порт DB – 9 RS232; локальний GPIO Euroblock для управління і моніторингу. Виходи: гвинтовий термінал під кабель до 16кв.мм. Вага 15,8 кг.

Lab.gruppen D 120: 4T

Lab.gruppen D 1204T

 

Lab.gruppen D 120:4Ta

Lab.gruppen D 1204Ta

 

3. Lab.gruppen D 200:4T. 4-канальний інсталяційний підсилювач для роботи з сервером BIAMP Tesira і мережею AVB, без аналогових входів (Lab.gruppen D 200:4Ta – 4 аналогових мікрофонно-лінійних входи). 2U, 4х4400Вт • 4Ω, 4х5900Вт • 2,67Ω, вільне розподілення потужності між каналами, ДБЖ з коректором фактора потужності. Входи: 4хAVB. Комутація: 1xEtherCon RJ45 Tesira® Control, AVB; послідовний порт DB – 9 RS232; локальний GPIO Euroblock для управління і моніторингу. Виходи: гвинтовий термінал під кабель до 16кв.мм. Вага 16,5 кг.

Lab.gruppen D 200: 4T

Lab.gruppen D 2004T

 

Lab.gruppen D 200:4Ta

Lab.gruppen D 2004Ta

 

CAFE SOFTWARE SUITE

 

CAFE SOFTWARE SUITE

CAFE (Configuring Amplifiers For the Environment) лежить в основі D Series. Надаючи вам можливість контролювати і налаштовувати потужні функції, які властиві кожному підсилювачу D Series. Збудований на простому та інтуїтивно зрозумілому графічному інтерфейсі. CAFE дозволяє конфігурувати ядро підсилювача за допомогою технологій. Включаючи BEL, ISVPL, стану живлення, посилення і управління відключенням звуку, а також надає інтерфейс для налаштування параметрів RPM і розширені можливості системного моніторингу.

 

ESP & OFFLINE CONFIGURATION

ESP & OFFLINE CONFIGURATION

CAFE включає в себе потужний інструмент під назвою ESP (Equipment Specification Predictor). Він призначений для визначення основних вимог при проектуванні з використанням підсилювачів D Series. Дозволяє контролювати додаткові параметри підсилювача. Включаючи охолодження, систему безперебійного живлення і вимоги до кабельної системі. Можливість дистанційної (off-line) конфігурації системи також можливо, що робить CAFE незамінним інструментом протягом усього проектного циклу, від проектування до монтажу та введення в експлуатацію.

 

фото Tesira Программное обеспечение

Tesira Програмне забезпечення

Платформа Tesira DSP від Biamp Systems використовується для настройки. Конфігурації середніх платформ і для розширення їх до великої, дуже великої, супер-масштабної конфігурації. Завдяки протоколу Audio Video Bridging (AVB) і відкритого стандарту IEEE можливості Tesira по організації мережі є одними з більш гнучких. Масштабованих і доступних на ринку. Tesira включає в себе SERVER, SERVER-IO і TesiraFORTÉ. Кожен з яких пропонує різні мережеві можливості для різних установок. Використовуючи ПО Tesira (можна придбати на сайті Biamp Systems website). Підсилювачі D Series можна регулювати дуже точно, забезпечуючи безперервну інтеграцію в звуковій системі.

 

фото Підсилювачі Lab.gruppen D Series Lake Controller Программное обеспечение

Lake Controller Програмне забезпечення

Lake® контролер – являє собою всесвітньо відому систему цифрової обробки аудіо сигналу, що допомагає провідним звукоінженерам по всьому світу протягом більше десяти років. Lake® дозволяє здійснювати комплексний контроль цих процесів з одного комп’ютера по розподільчій мережі, використовуючи інтуїтивний, простий для розуміння графічний інтерфейс. Пропонуючи логічний і легкий спосіб для створення конфігурації системи, розділяючи її на модулі та групи, забезпечуючи гнучкий контроль над всією системою. Миттєві зміни можуть бути зроблені в будь-якому параметрі будь-якого процесу в мережі, або в окремих «групах» процесів. При створенні груп, програмне забезпечення контролера може створити відповідну еквалізацію і рівень звукових параметрів великої звукової системи, що містить кілька підгруп.