Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Alvarez Artist Elite – унікальна серія елітних гітар

фото Alvarez Artist Elite - унікальна серія гітар під замовлення

Alvarez Artist Elite – унікальна серія елітних гітар

При розробці серії Artist Elite, компанія Alvarez поставила перед собою мету: «Створити колекцію гітар, що не буде мати аналогів». Є, звичайно, багато чудових якісних гітар, таких як Artist Elite. Але таку ціну ви не знайдете більше ніде. Ця приголомшлива серія гітар є кульмінацією багаторічних досліджень і розробок. Вона дозволяє виготовляти унікальні інструменти з прекрасним тембром і резонансом. Artist Elite має дивовижний вигляд і багатий звук. Він пропонує рівень гри, який рідко можна отримати за такої ціни.

Серія налічує 8 моделей. Вони оснащені якісною електронікою LR Baggs StagePro EQ та мають виріз у корпусі. 5 гітар цієї серії включають спеціальну конструкцію Armrest – скіс на межі верхньої деки та обичайки. Він зменшує навантаження на праву руку під час гри.

 

фото Alvarez Artist Elite - унікальна серія гітар

 

Alvarez Artist Elite

фото гітара ADE90CEAR ADE90CEAR – це серйозний дредноут з чудовим характером і вбивчим тембром. Корпус з суцільної ялини та масакарського чорного дерева. Він дає вам багатий звук з чистими низами та верхами.
фото гітара AGFM80CEAR AGFM80CEAR – це прекрасно розроблена гітара з корпусом Grand Auditorium. Вона одночасно чудово звучить та має приголомшливий тембр. Простота дизайну цієї гітари дійсно створює відчуття стилю завдяки корпусу з світлої ялини та клена, обрамленого чорним деревом.
фото ADM66CEAR ADM66CEAR є жвавим дредноутом і дає теплий сфокусований тембр завдяки корпусу повністю з червоного дерева.
фото гітара AGW77CEARSHB AGW77CEARSHB – це гітара Grand Auditorium з неперевершеним тембром і зовнішнім виглядом. Корпус повністю виготовлений з чорного горіха забезпечує чистий тембр та збалансоване звучання на всіх частотах.
фото гітара ADWS77CESHB – дредноут, оснащений корпусом з чорного горіха, який має вужчу форму, порівняно з іншими дредноутами. Це робить його максимально зручним інструментом без втрати якості звуку.
фото гітара AFA95CESHB AFA95CESHB – це дійсно особлива оркестрова гітара з досить рідкісним і поєднанням деревини. Корпус типу фолк. Створений з суцільного червоного кедру у верхній деці та акації у задній деці та обечайці. Це надає цій гітарі тепле відкрите звучання з темними верхами і чистим басом.
фото гітара AGA99CEARSHB AGA99CEARSHB є однією з найбільш привабливих гітар у цій серії. Ідея створити цю модель зародилась кілька років тому, коли Alvarez отримала нову сировину – акацію. Потім деревина була природно витримана протягом трьох років, перш ніж була використана у виробництві. Коли у вас є спеціальне дерево, ви повинні створити спеціальний інструмент. Ця гітара звучить прекрасно, вона яскрава і збалансована.
фото гітара AGE95CESHB AGE95CESHB – це чудово виготовлена гітара з корпусом Grand Auditorium з досить рідкісним поєднанням деревини. Суцільна верхня дека з червоного кедру. Корпус виготовлений з масакарського чорного дерева надають гітарі тепле яскраве звучання.

 

фото Alvarez Artist Elite - унікальна серія гітар