Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Акустична краса симетрії – RCF HDL 26-A з мережевим контролем RDNet

фото Лінійний масив RCF HDL 26-A

Акустична краса симетрії – RCF HDL 26-A з мережевим контролем RDNet

Вимоги сучасних систем звукового підсилення вищі, ніж будь-коли раніше. Крім чистої продуктивності – високого рівня звукового тиску, постійної спрямованості та якості звуку, є й інші важливі аспекти для прокатних компаній. Зокрема, такі як зниження ваги та простота використання для оптимізації часу транспортування та спорядження. HDL 26-A змінює концепцію масивів великого формату.

RCF HDL 26-A є ідеальним вибором, коли потрібна продуктивність лінійного масиву, а також необхідність швидкого та легкого налаштування. 2000 Вт 2-канальний підсилювач класу D підсилює роботу системи. Потужний DSP обробляє звук, включаючи кросовер, фазову корекцію, обмеження та захист. Система оснащена найсучаснішими перетворювачами RCF – двома потужними 6,0-дюймовими низькочастотними динаміками для повноцінного відтворення басів, а також потужним драйвером для стиснення голосових котушок, встановленим на точному хвилеводі на 100°x10° забезпечуючи  неймовірну динаміку. Концепція HDL 26-A зорієнтована на гастрольну індустрію, привносячи в компактному корпусі весь досвід професійного звучання RCF.

RCF HDL 26-A – це компактна двосмугова система для невеликих і середніх заходів, як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Завдяки вдосконаленій конструкції перетворювача і підсилювача класу D потужністю 2000 Вт, вона здатна розширювати звук для широкого спектру застосувань, як поодинці, так і в керованих конфігураціях лінійного масиву RDNet.

 

 

RCF RDNet – мережевий контроль

фото Лінійний масив RCF HDL 26-A з мережевим контролем RDNetRDNet є надійною мережею управління і платформою управління для малих, середніх і великих звукових систем. А також для складних і розширених установок. На основі власного мережевого протоколу r RDNet забезпечує інтуїтивно зрозуміле управління і моніторинг кожного підключеного пристрою/об’єкта в аудіосистеми RCF.

Кожен пристрій має DSP процесор. Користувач мережі може змінювати рівень, затримку, еквалайзер (в тому числі лінійну фазу fir) та інші настройки, включаючи розширені конфігурації сабвуфера. RDNet призначений не тільки для гучномовців – ви можете керувати параметрами і маршрутизацією декількох пристроїв RCF, таких як цифрові матриці або підсилювачі. Симетричний дизайн кабінету забезпечує однакове ліве і праве покриття розміром 100°x10°

 

HDL 26-A – легендарні перетворювачі

RCF HDL 26-A оснащений сучасними датчиками RCF з неодимовими магнітами. Досвідчені інженерні команди RCF спеціально розробили і узгодили кожен компонент – від джерела живлення через плату введення до підсилювачів і перетворювачів аж до повної системи HDL 26-A.

фото Лінійний масив RCF HDL 26-A з мережевим контролем RDNet

Високі частоти

 • Високопродуктивний RCF ND840
 • 3,0-дюймовий діафрагмовий титановий компресійний драйвер
 • 1,4-дюймовий вихід
 • Точка кросоверу 750 гц

Низькі частоти

 • 2 x 2,0-дюймові неодимові 6-дюймові низькочастотні котушки
 • Відтворення низьких частот до 55 гц

 

фото Лінійний масфото RCF HDL 26-A з мережевим контролем RDNetПідсилювач є центральною частиною розробки продукту RCF. Силова частина RCF HDL 26-A забезпечує чудову ефективність, низький рівень спотворень і високе співвідношення сигнал/шум. Технологія підсилювача потужності класу D, забезпечує розширену перехідну характеристику, а високий коефіцієнт демпфірування покращує якість звуку і деталізацію.

Модуль підсилювача має вхідну секцію +24 дбн, міцну механічно оброблену алюмінієву конструкцію, яка не тільки стабілізує підсилювач під час транспортування, але також допомагає розсіювати тепло без вентилятора. Секція DSP забезпечує пряме управління і моніторинг окремих частин модуля. У нього входить цілий набір захисних пристроїв, які збільшують термін служби і надійність виробу.

 

Розширений дизайн

фото Лінійний масив RCF HDL 26-A з мережевим контролем RDNetНова революційна концепція дизайну черпає натхнення у свого старшого брата: RCF HDL-30A. Інтегрована механіка є швидкою і реконфігурованою. Це дозволяє системному інженеру створювати J-образні і спіральні масиви, починаючи з кутів 1°.

Апаратне забезпечення розроблене для простої і швидкої настройки. Кут можна відрегулювати заздалегідь, аби система автоматично приходила в правильне положення при підтягуванні масиву. На одному кріпленні можна закріпити до 20 модулів HDL26-A.

Міцна решітка радіатора має порошкове покриття. Спеціальна прозора піна на внутрішній стороні допомагає захистити датчики від пилу. Для захисту від атмосферних впливів доступний чохол від дощу.

фото FIR

 

Динаміки RCF розроблені з використанням запатентованої і передової технології фільтрації FIR, для забезпечення прозорого звуку. Спеціальні фільтри  Firphase дозволяють домогтися когерентного розподілу звуку для всіх слухачів без фазових спотворень, забезпечуючи мінімальні затримки для системи.

 

Технічні характеристики HDL 26-A:

 • Макс. SPL: 133 дБ
 • Двосторонній підсилювач потужністю 2000 Вт
 • Ексклюзивна технологія FIRPHASE ON-BOARD
 • 750 Гц кросовер для кращого відтворення вокалу
 • Мережеве управління RDNet
 • 3.0″ титановий компресійний драйвер
 • 2 х 6″ потужні неодимові вуфери