Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Відео-огляд Alvarez RD26 CE
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Акустична гітара Alvarez RD26 CE

фото Alvarez RD26 CE

Акустична гітара Alvarez RD26 CE

Alvarez RD26 CE – найкращий вибір для гітаристів початківців!

Компанія Alvarez вже більше 45 років являється одним з провідних виробників акустичних гітар не тільки в США, але і у всьому світі. А згідно статистиці за останні 50 років безліч гітаристів стали шанувальниками саме інструментів Alvarez. Як приклад можна зазначити, що багато відомих музикантів, таких як Джонні Кеш (Johnny Cash), Crosby, Still&Nash, Джеррі Гарсіа (Jerry Garcia), Боб Вейр (Bob Weir), Карлос Сантана, Пол Маккартні та інші грали саме на гітарах Alvarez протягом багатьох років.

 

фото Alvarez RD26 CE

 

Чому саме Alvarez RD26 CE

Сьогодні до вашої уваги ми представили цікавий відео-огляд на електроакустичну гітару Alvarez RD26 CE натурального кольору. Чому саме ми вирішили зробити відео-огляд цієї моделі – все дуже просто, адже вона володіє безліччю елементів, що властиві більш дорогим інструментам. Саме завдяки широкому асортименту виробника Alvarez є можливість підібрати гітари для музикантів будь-якого рівня та стилю. Всі інструменти цього бренду мають неймовірний тембр звучання, який нікого не залишить байдужим.

 

фото Alvarez RD26 CE

 

Характеристики Alvarez RD26 CE

Alvarez RD26 CE серії Regent створена в формі дредноут із вирізом та виготовлена з ламінованої деревини ялини (Spruce) для верхньої деки і червоного дерева (Mahogany) для задньої деки та обичайки. Накладка на гриф, на якій розташувалося 20 ладів, і бридж виконані з цілісного роузвуду (Rosewood). Зміна позицій на грифі гітари буде здійснюватися плавно, завдяки приємному матовому покриттю. Для виготовлення інструменту застосовується технологія ламінування, що сприяє підвищенню стійкості до впливу перепадів вологості. Сідла і поріжки змайстровані з синтетичної кістки. Конструкцією гітари передбачено також темброблок SYS250 з п’єзодатчиком. За стабільність гітарного ладу відповідають литі хромовані кілки з плавним ходом. У комплект поставки входить чохол Deluxe з 15 мм утепленням і ключ для регулювання анкерного стержню.

 

Відео-огляд Alvarez RD26 CE