Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Семінар практикум «Академія Юритмікс-2017» відбувся з 20 по 22 квітня 2017 року у відпочинковому комплексі «Водограй», що в Закарпатті .
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Семінар практикум «АКАДЕМІЯ ЮРИТМІКС-2017»

Семінар практикум «Академія Юритмікс-2017»

Семінар практикум «АКАДЕМІЯ ЮРИТМІКС-2017»

Семінар практикум «Академія Юритмікс-2017» відбувся з 20 по 22 квітня 2017 року у відпочинковому комплексі «Водограй», що в Закарпатті . Семінар проводився для спеціалістів, продавців магазинів, консультантів, менеджерів з продажу регіональних представництв.

 

 

Учасники семінару практикуму «Академії Юритмікс» мали змогу ознайомитись з новинками продукції 2017 року та прослухали курс лекцій з техніки продажу та його ефективних механізмів просування товарів на музичному ринку. В ході навчання були представлені бренди всесвітньо відомих музичних компаній: Roland, Boss, Shure, M-Audio, RCF, Mapex, Remo, Vic Firth, PP Drums, Behringer, TurboSound, Proel, Taylor, Alvarez, Alhambra, Vintage, Falcon, TC Electronic, TC Helicon, Omnitronic та інші.

 

 

Семінар практикум відбувався за змістом:

  • «Музична індустрія 2017 року» – позиціонування на ринку музичного обладнання
  • Презентація новинок 2017 року
  • Презентації нових дистрибуцій
  • Демонстрація новинок

 

 

В процесі навчального семінару учасники отримали навички:

  • Чітко представляти цінність продукту/товару фірми, вміти грамотно “подати” його клієнту
  • Впливати на потенційного покупця з цілю здійснення продажу товару/послуги
  • Розробляти системну стратегію продажу товару/послуг фірми
  • Ефективно використовувати простір в торговому залі, основні правила викладки товарів, тематично-брендові зони викладки товарів, зони промоушн, рекламні заходи в магазині та інше
  • Реагувати на претензії клієнтів та використовувати комунікаційні прийоми, впливати на успіх продажу

 

 

Семінар практикум окрім теоретичних занять, містив в собі також демонстрації окремих музичних товарів, а також сприяв обговоренню різних робочих питань. Після закінчення навчання, кожен учасник заходу отримав підтверджуючий сертифікат про пройдений курс з підвищення кваліфікації продавців музичного обладнання «Академія Юритмікс-2017».

 

 

У рамках семінару практикуму в поза навчальний час, всі учасники семінару мали нагоду відпочити в оздоровчому комплексі «Жайворонок» – єдиному в Україні критому термальному басейні, що знаходиться в центрі міста Берегово в Закарпатті. Відтак дружня комфортна атмосфера семінару сприяла плідній співпраці учасників, а гарний настрій – чудовому проведенню часу.