Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Агресивний звук MT-2W Metal Zone та елітні традиції DC-2W
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Агресивний звук MT-2W Metal Zone та елітні традиції DC-2W

фото Агресивний звук MT-2 Metal Zone та елітні традиції DC-2W

Агресивний звук MT-2W Metal Zone та елітні традиції DC-2W

Протягом більш ніж 25 років МТ-2 Metal Zone від BOSS є однією з найпопулярніших дісторшн педалей. За обсягами продажів вона поступається тільки легендарній DS-1. Створена в Японії, МТ-2W втілює в собі весь “магічний досвід” серії Waza Craft. А також піднімає функціональні можливості свого попередника на новий рівень. Режим Standard наслідує та покращує оригінальний, сфокусований на середніх частотах тембр Metal Zone. Відбувається це завдяки дискретним компонентам, які використовуються в двокаскадній схемі посилення.

 

фото Агресивний звук MT-2 Metal Zone

 

Новий рівень функціональних можливостей

Режим Custom педалі MT-2W має неповторний об’ємний тембр. Він дозволяє використовувати її для виконання будь-якої важкої музики. Звук відрізняється природністю і відкритістю, розширеним динамічним діапазоном порівняно з режимом Standard. При зменшені гучності гітари звук стає чистішим. Це дозволяє керувати тембром за допомогою динаміки, підвищуючи тим самим чіткість гри.

Як і всі інші педалі серії Waza Craft, MT-2W використовує оригінальну аналогову конструкцію компанії BOSS, в якій повно нестандартних рішень, що дозволяють покращити ефективність і універсальність цих пристроїв. Двокаскадна схема посилення має дискретну конструкцію і реалізована з використанням ретельно підібраних компонентів. Це дозволяє отримати неповторне звучання, що характеризується дивовижною прозорістю.

 

foto фото педаль Boss MT-2 Metal Zone

 

Особливості BOSS МТ-2W Metal Zone :

  • Повністю аналогова схема аудіотракту
  • Інноваційна схема посилення, побудована на дискретних аналогових компонентах
  • Трьохсмуговий еквалайзер для обробки низьких і високих частот
  • Буферизований Bypass для чистого відтворення необробленого сигналу

 

фото педаль Boss MT-2 Metal Zone

 

 

Ефекти BOSS і Roland Dimension в універсальному форматі DC-2W

Ефекти BOSS і Roland Dimension повертаються в первозданному вигляді, але вже в більш універсальному форматі! Дотримуючись аналогових традицій елітної серії Waza Craft. DC-2W ідеально точно відтворює звучання не тільки оригінальної педалі DC-2 Dimension C. Але також і легендарного студійного рекового процесора SDD-320 Dimension D. Як і в оригінальній педалі, в DC-2W реалізований простий в освоєнні і використанні чотирикнопковий інтерфейс епохи вісімдесятих. Вдосконалений за рахунок застосування електронної схеми перемикання. Вона відкриває доступ до варіацій звучання, що були недоступними раніше.

Унікальна затребувана музикантами і аудіопродюсерами просторова обробка Dimension магічним чином “розширює” звук. Робить його більш “глибоким”, будь то акустична гітара, електрогітара, клавіші, вокал, або інші джерела звуку. Схемотехніка DC-2W, заснована на базі оригінальної педалі. Та є мабуть єдиною педаллю, що дозволяє долучитися до світу автентичного звуку класичних пристроїв Dimension.

 

foto Ефекти BOSS і Roland Dimension в універсальному форматі DC-2W

 

Глибина обробки сигналу

Подібно до оригінальних ефектів Dimension, DC-2W обладнаний простим і зручним інтерфейсом з чотирма перемикачами. Таке рішення дозволяє вибирати різні варіанти звучання, які відрізняються глибиною обробки сигналу. DC-2W обладнаний сучасними електронними перемикачами, а також світлодіодами стану. Так нові перемикачі можна вмикати не тільки по одному, а й по два одночасно. Завдяки чому отримуються більше варіацій звуку. В результаті два режими роботи (S і SDD-320) забезпечують доступ до 20 різних варіантів звучання Dimension всього лише за допомогою чотирьох перемикачів.

Класичний ефект Dimension набув популярності через інноваційну об’ємну просторову обробку. Вона дозволяла облагородити будь-який звук. Дуже часто його плутають з ефектом хоруса. Хоча Dimension, як і хорус, заснований на тимчасовому зсуві сигналу. Тим не менш, його схема відрізняється унікальними рішеннями і складним алгоритмом. Які дозволяють отримувати більш “глибоке” і “широке” звучання без яскраво вираженої модуляції. В результаті вдається отримати більш “відкритий” натуральний ефект, що дозволяє без надмірно глибокої обробки збагатити звучання інструменту або міксу.

 

foto BOSS DC-2W

 

Особливості BOSS DC-2W:
  • Повністю аналогова схема аудіо тракту
  • Культовий чотирикнопковий інтерфейс, вдосконалений за рахунок електронних перемикачів
  • Удосконалена схемотехніка буферизованого Bypass
  • Універсальні можливості комутації для інтеграції в будь-які монофонічні або стереофонічні додатки

 

foto BOSS DC-2W