Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Додайте новий вимір в свій стиль гри з AEON від TC Electronic
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Додайте новий вимір в свій стиль гри з AEON від TC Electronic

фото AEON від TC Electronic

Додайте новий вимір в свій стиль гри з AEON від TC Electronic

TC Electronic AEON — це пристрій нескінченного сустейну, який створює потужні, затяжні ноти і розпливчасті звуки. Замість того, щоб керуватись ногою, як педаллю ефектів, AEON робить ефект там, де він має найбільше значення — прямо в долоні! Він забезпечує миттєвий доступ до абсолютно нового світу дивовижно-виразних гітарних тонів. Окрім того, надає змогу підібратися до високих арпеджіо, вібруючих спікато, гучного звуку, нескінченної затримки. З AEON ви досягнете широких лігато, які легко можна освоїти за допомогою різних методів.

 

фото TC Electronic AEON

 

Генерація потужних звуків

Потужні спеціально спроектовані перетворювачі, використані в AEON, швидко збуджують струни. І з великою кількістю зазорів у глибині, вони контролють динаміку кожної ноти, легко і інтуїтивно. Не турбуйтеся про термін роботи батареї — пристрій автоматично вимикається після 8 хвилин бездіяльності. Тому, ви завжди матимете достатньо енергії до завершення  вашого виступу. Навіть якщо ви забули вимкнути його після зіграної сольної партії.

 

фото TC Electronic AEON

 

Незважаючи на те, що він має лише одну кнопку, він здатний створювати величезний діапазон ефектів. Розміщуючи його над струною, повільно переміщуючи його ближче до звукознімача, ви отримуєте динамічний об’ємний звук. Подібний до звуків, створених на смичкових інструментах. Ця техніка може бути легко використана на вашій гітарі. А також басі або будь-яких інших струнних інструментах, єдиною межею є ваша уява…

AEON створений у елегантному алюмінієвому корпусі. Він забезпечує зручне, ергономічне положення в руці для тривалих виступів. Живиться від однієї 9-вольтової батареї, що входить комплект. Міцний корпус надає пристрою довговічність, при будь-яких умовах використання. Інтерфейс з однією кнопкою робить його простим і швидким у використанні.

 

фото TC Electronic AEON

 

Характеристики TC Electronic AEON:

 • Нескінченне ручне налаштування
 • Потужні кастомні перетворювачі з неймовірною чутливістю
 • Створення надихаючих нових звуків
 • Збільшення струнного зазору
 • Неймовірно виразне та динамічне виконання
 • Працює з гітарами, басами та іншими струнними інструментами
 • Крута та компактна конструкція для простоти використання
 • Матовий алюмінієвий стильний дизайн корпусу
 • Виготовлений з високоякісних матеріалів
 • 9 Вт батарейка входить в комплект поставки
 • 3-річна гарантійна програма