Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Dexibell — італійський стиль і технічна досконалість

Dexibell — італійський стиль і технічна досконалість

Італійська компанія Dexibell не прагне виготовити неймовірну кількість одиниць цифрових фортепіано або здивувати покупця великою кількістю моделей і модельних рядів продукції, бо не штампує продукцію на конвеєрі, а виробляє всі свої музичні інструменти вручну. В арсеналі компанії всього кілька моделей цифрових і стейдж-піано, але ці інструменти вражають вивіреністю форми, дизайном, бездоганним відчуттям стилю!

Потенційний покупець такої продукції — це людина, яка не сприймає поспішності в прийнятті рішень, яка не постоїть за ціною заради безкомпромісності й досконалості технічних і дизайнерських рішень. Людина, яка купує музичний інструмент, а не іграшку в простенькому корпусі з «гучними» написами.

Новітнє цифрове фортепіано Dexibell VIVOH10 в чорній лакованій обробці (рояльний лак)

Про те, що економити при виборі цифрового фортепіано ні в якому разі не можна, ми вже неодноразово писали. Але, для багатьох важливий ще і стиль при збереженні безкомпромісної якості клавіатури і електроніки. Dexibell використовує в своїх цифрових фортепіано тільки клавіатури найвищої якості. Клавіші мають спеціальне синтетичне покриття, яке імітує властивості слонової кістки.

По частині формування та обробки звуку фірма використовує тільки найдосконаліші і перевірені часом технології, які включають й власні розробки на рівні мікропроцесорної техніки і софту. Так, наприклад, тон-генератор цифрових фортепіано Dexibell використовує семпли довжиною до 15 секунд, що є не просто нонсенсом, а й великим технічним досягненням, реально втіленим в залізі. Дана обставина тим більше вражає тим, що дані семпли записані і відтворюються в форматі WAV (без використання компресії або стиснення даних) з розрядністю і частотою дискретизації, які складають 24біт / 48кГц відповідно.

Серед інших видатних досягнень компанії на рівні софту — фірмова технологія цифрової обробки « T2L »(TrueToLife). Дана технологія, грунтуючись на особливостях вбудованих високоякісних семплів, симулює з високим ступенем достовірності акустичні процеси, що відбуваються в корпусі і механіці акустичного піаніно чи рояля при грі. В результаті звучання цифрового фортепіано Dexibell набуває неймовірну схожість з акустичним роялем. У цьому важливу роль відіграє також і розроблена фірмою потужна широкосмугова акустична система, динамічні головки якої працюють в окремо спроектованому дерев’яному акустичному оформленні.

Новітнє цифрове фортепіано Dexibell VIVOH10 в червоній лакованій обробці (рояльний лак)

На окрему увагу заслуговує бездоганно спроектований дерев’яний корпус цифрових фортепіано Dexibell. Над розробкою, проектуванням і виготовленням корпусів працює колектив фахівців — професіоналів, червонодеревців і майстрів з виготовлення корпусів традиційних акустичних піаніно і роялів. В результаті кожен елемент корпусу, кожна деталь працює не тільки на забезпечення бездоганного італійського стилю, а й на забезпечення натурального звучання фортепіано, на розподіл акустичної енергії гучномовців за елементами корпусу, що, в свою чергу, забезпечує потужне дифузне, прекрасно збалансоване за частотним спектром звуковое поле навколо музичного інструменту.

Система гучномовців, вмонтованих в корпус і резонансну деку флагманського цифрового фортепіано Dexibell VIVO H10MG

Всі свої напрацювання компанія втілює в повній мері і в компактних стейдж-піано, зберігаючи бездоганне відчуття стилю в дизайні; доповнюючи класичні рішення всіма необхідними в концертній або студійній роботі функціями.

Нова модель стейдж-піано найвищого рівня від бренду Dexibell. Модель VIVOS7 PRO M

В якості корисних аксесуарів для своїх шанувальників, фірма пропонує стильні повнорозмірні навушники з закритим акустичним оформленіем — Dexibell DXHF7 і пюпітр із прозорого полікарбонату — Dexibell DXMSHH, які логічно завершують дизайнерський ансамбль продукції цього чудового бренду!

Автор — Олексій Павлов