Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Futurelight

Компанія FUTURELIGHT (Освітлення) — професійні «сканери» і «голови», колорченджери, прилади для архітектурного освітлення, DMX контролери. Протягом 17 років німецька компанія FUTURELIGHT є брендом преміум-класу в секторі освітлення Steinigke Showtechnic.

 

фото FUTURELIGHT (Освітлення)

 

Компанія FUTURELIGHT

FUTURELIGHT являться одним з найбільших виробників світлового обладнання, який дає своїм клієнтам можливість реалізувати найсміливіші задуми у світлових шоу. Компанія FUTURELIGHT — це професійні та надійні освітлювальні рішення для вимогливих замовників.
Сьогодні бренд позиціонується як ототожнення новітніх технологій, втілених у світловому обладнанні за привабливими цінами. Постійний контроль якості виробництва, вдосконалення та впровадження сучасних технологій забезпечують успіх бренду. Найважливішим пріоритетом компанії є виробництво першокласних продуктів із застосуванням передових технологій — традиційних і світлодіодних, які відповідають високим стандартам якості. Виробник встановив новий ціновий сегмент для професійного висвітлення. Вражаючими прикладами є впровадження Moving Head Spot MH-660 в 1999 році, що стало віхою в той час, або EYE Moving Heads зі світлодіодною технологією в 2006 році.

Веб-сайт виробника: https://www.steinigke.de/en/High-quality-light-equipment-for-professionals/

Лінійка світлових приладів FUTURELIGHT включає в себе:

  • Повноповороті прожектори типу «Moving Head»
  • Прожектори типу «Scanners»
  • Колорчейнджер LED PRO Slim Par
  • Прилади архітектурного підсвічування
  • Контролери DMX