Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Eurolite

Компанія EUROLITE (Освітлення. Сценічна техніка) — професійні театральні прожектори, профільні прожектори і прилади слідкуючого світла, генератори сценічних ефектів, заправні матеріали та багато іншого.

 

фото Компанія EUROLITE (Освітлення. Сценічна техніка)

 

Компанія EUROLITE

Бренд належить компанії Steinigke Showtechic GmbH, він став першим із семи її брендів. EUROLITE займається виробництвом високоякісного світлового обладнання та декорації з 1990 року, яке здатне ефективно функціонувати при будь-яких умовах. Виробник належить до тих, хто підтверджує знамениту на весь світ німецьку якість. Штаб-квартира компанії знаходиться в Німеччині, неподалік від Вюрцбурга. Виробничі приміщення займають площу в 12 000 квадратних метрів.

Повний асортимент продукції налічує більше 7000 найменувань, завдяки чому продукцію EUROLITE можна застосовувати від  домашнього осередку до масштабного професійного середовища. Кожна випущена модель сертифікована відповідно до європейських та міжнародних норм. Вся лінійка  продукції вирізняється  доступною та демократичною ціною для створення якісного сучасного шоу або приголомшливого музичного концерту з усіма необхідними атрибутами.

Компанія визнана багатьма професіоналами в сфері організації різних заходів, концертів, інсталяцій і не тільки. Інженери EUROLITE роблять настільки якісну і доступну за ціною продукцію, що альтернатив на сучасному ринку іноді просто не знайти.

Веб-сайт виробника: https://www.steinigke.de/en/eurolite/