Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Audio-Technica

Audio-Technica

Компанія Audio-Technica була заснована в 1962 році в Токіо, Хідео Мацушітою. Сьогодні Audio-Technica є всесвітньою групою компаній, що займаються розробкою, виробництвом і розповсюдженням високоякісних рішень в сфері аудіо. Спочатку відома, як виробник картриджів для вінілових програвачів, зараз Audio-Technica створює мікрофони, навушники, вінілові програвачі та безпровідні системи для домашнього та професійного використання.

Варто відзначити, що продукцію Audio-Technica вибирають організатори відомих заходів у області спорту. Зокрема, Чемпіонат світу з футболу і Суперкубок з американського футболу. Олімпійські ігри 1996 року в Атланті, і зимові 2002 року в Солт Лейк Сіті. З тих пір і до цього дня Audio-Technica бере участь у кожних Олімпійських іграх, незмінно демонструючи високу якість та надійність своєї продукції.

Крім того, мікрофони Audio-Technica використовують для своїх шоу багато музикантів. Саме в 2006 році вони озвучували церемонію вручення Греммі. Компанія оснастила захід більш ніж двома сотнями мікрофонів, і до 2013 року залишалася незмінним постачальником і супутником цієї щорічної події.

Розвиток аудіоіндустріі триває, і Audio-Technica продовжує залишатися на вістрі цього розвитку.

 

Сайт виробника: https://eu.audio-technica.com/