Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Alutruss

Корпораця Alutruss (Німеччина) спеціалізуються на розробці та виробництві металевих ферм, та входить до структури Steinigke Showtechnic.

 

фото Бренд Alutruss

Бренд Alutruss

Велика кількість подій, концертів і шоу неможливо провести без сценічних конструкцій та ферм, які повинні бути завжди якісними та надійними. Більше десяти років, бренд Alutruss успішно завойовував ринок, а його фахівці далеко просунулися в питаннях інноваційного проектування і передових дизайнерських ідей. Виробнича база Alutruss відповідає міжнародним вимогам щодо якості. Продукція бренду має сертифікати IS09001 і TUV, користується популярністю в країнах Європи, Америки, Близького Сходу, Південно-Східної Азії тощо. Ферми та металеві конструкції різного перетину, форм і полосності, перехідники, з’єднувальні елементи, набори аксесуарів Alutruss використовуються в сфері шоу-бізнесу, концертних залах, театрах, дискотеках, барах, кафе, ресторанах.

Клієнти Alutruss мають багатий вибір завдяки широті асортименту алюмінієвих ферм різних модифікацій, сценічних комплексів, подіумів, збірно-розбірних павільйонів, декорування та інших елементів інтер’єру. Компанія Alutruss може запропонувати великий вибір ферм і конструкцій з дуже високим рівнем якості та надійності. Проводиться також виготовлення ферм по індивідуальним спец кресленнями, під замовлення будь-якого кольору (RAL). Обширний асортимент аксесуарів виробника включає в себе: гачки, хомути, футляри, транспортні візки, ліфти і т. д.

Серед представлених ферм Alutruss можливо знайти все, що вам потрібно: від DECOTRUSS і DECOLOCK до BISYSTEM, TRISYSTEM і QUADSYSTEM, а також TOWERSYSTEM. Вони можуть використовуватися як в стаціонарних інсталяціях, так само можуть використовуватися і в турових заходах. Компанія Alutruss виготовляє алюмінієві сценічні подіуми Stage Elements з розмірами: 2х1м., 1х1м., 0,5х1м., а також огорожі, сходи та всі необхідні аксесуари для них.