Створюючи звуки підсилювачів та ефектів преміум-класу із проривною технологією просторового звучання від Boss, революційний Waza-Air переносить гітарний досвід у нову площину.

 

фото Boss Waza-Air - революційно нове звучання для гітар!

 

Ця персональна система з підсилювачем передає неймовірний реалізм через навушники. Використовуючи гіроскопічний датчик та рухомий 3D-простір, щоб відтворити реальне відчуття звуку «підсилювача у кімнаті».

 

фото Boss Waza-Air

 

Повністю безпровідний зв’язок з Boss Waza-Air означає відсутність потреби в кабелях. Таким чином не заважаючи вам та не сковуючи рухів.

 

 

Ви можете передавати музику зі свого телефону та одночасно грати так, ніби ви виступаєте на сцені в складі повноцінної групи.

 

фото Boss Waza-Air - нове звучання для гітар!

 

А за допомогою програми Boss Tone Studio ви можете створювати власні звуки з п’ятьма типами підсилювачів. Окрім того, у поєднанні з понад 50 різними ефектами.

 

 

Для зручності конструкцію зробили складаною, міцною та комфортною. Щоб можна було з собою тягати та годинами терзати струни, не втомлюючись.

 

фото революційно нове звучання для гітар!

 

А ще навушники Boss Waza-Air дозволяють запустити на смартфоні якийсь трек і підігравати під нього. Самі навушники протримаються на одному заряді батареї до п’яти годин. А трансмітер — до 12 годин.