Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Behringer представив на виставці Superbooth драм-машину RD-808
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Behringer представив на виставці Superbooth аналогову драм-машину RD-808

фото Behringer представив на виставці Superbooth аналогову драм-машину RD-808

Behringer представив на виставці Superbooth аналогову драм-машину RD-808

Нещодавно на берлінській виставці Superbooth компанія Behringer продемонструвала прототип нового продукту — клон культової драм-машини Roland TR-808. Новий пристрій називається RD-808, і він майже ідентичний класичній легенді TR-808, випущеній в 1980 році, що сформувало майбутнє звучання електронної музики.

 

фото Behringer RD-808

 

Виставка Superbooth 2018

Вже за традицією у Берліні з року в рік проходить популярна європейська конференція, присвячена електронним інструментам. Саме тут були представлені експонати більш ніж 200 різних компаній. Основна продукція, яка була показана — це аналогові синтезатори та модулі. Superbooth – це найбільша виставка синтезу звуку, куди з’їжджаються тисячі музикантів і фанів зі всього світу. Під час заходу відвідувачам надається можливість подивитись та спробувати найновіші розробки, побачити майбутнє синтезу.  А також познайомитись з улюбленими музикантами, які використовують найрізноманітніші девайси в своїх піснях. Цьогорічна виставка музичного обладнання проходила в найбільшому розважальному і освітньому центрі Європи — FEZ-Ber.

 

фото Behringer RD-808 навиставці Superbooth

 

Драм-машина Behringer RD-808

Компанія Behringer, як вже зазначалось вище анонсувала на виставці новий синтезатор RD-808. Новинка представлена в стилі легендарної драм-машини Roland TR-808 і є повністю аналоговою. Букви RD означають Rhythm Designer. Behringer RD-808 повторює кольорову палітру класичної 808 драм-машини, але при цьому, інтерфейс інструменту помітно перероблений. Пристрій отримав кілька особливих функцій: «Global Filter», «Wave Designer», недоступних у оригінальній версії інструменту. А також присутнє таке фірмове нововведення, як аналоговий фільтр від синтезатора NEUTRON.  На борту передбачені повнорозмірні роз’єми Jack 1/4″, MIDI in/out. А також USB-порт, Jack 3,5 мм для синхронізації з DAW та іншими інструментами і ефектами.

 

фото Behringer RD-808 повторює кольорову палітру класичної 808

 

За заявами представника Behringer, до початку масового виробництва RD-808 залишається вже зовсім трішки. Згідно планів на прилавки драм-машина надійде у серпні 2018 року. А щодо ціни, то поки ніякої інформації немає, але швидше за все RD-808 буде дуже бюджетним рішенням. Схоже, Behringer вирішили серйозно потіснити світових лідерів у індустрії електронних музичних інструментів, створюючи досить добротні клони нестаріючої класики.

 

фото Behringer RD-808 - клон культової драм-машини Roland TR-808

 

Основні особливості Behringer RD-808:

 • 16 оригінальних барабанних семплів: Bass Drum, Snare Drum, Low Tom / Conga, Mid Tom / Conga, High Tom / Conga, Claves / Rim-Shot, Maracas / Hand-Clap, Cowbell, Cymbal, Open-Hat, Closed-Hat , Accent
 • 64-кроковий степ-секвенсор з можливістю зберігання 64 патернів і 16 пісень
 • Вбудований Wave Designer з незалежним контролем атаки і п’єдесталу
 • Інтегрований фільтр з подвійним режимом, контролем частоти і резонансу
 • 11 незалежних аналогових виходів для запису відразу декількох аудіо доріжок

 

фото особливості Behringer RD-808

 

 • 4-символьний LED дисплей
 • 16 педів з кольоровою LED-підсвіткою
 • Підтримка до 99 лупів у кожному патерні
 • Можливість об’єднання пісень між собою
 • Функція Auto Scroll
 • Повноцінна імплементація MIDI IN / OUT / THRU і USB (для синхронізації і управління зовнішніми пристроями)
 • Функції Solo і Mute для кожного окремого треку
 • Вихід на навушники і вихід для підключення аудіосистеми