Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Behringer DeepMind — інструменти з великими творчими можливостями

фото Behringer DeepMind - інструменти з великими творчими можливостями

Behringer DeepMind — інструменти з великими творчими можливостями

Знакові композиції із синтезаторними звуками на ваших улюблених рок, поп і джазових платівках 1970-х і 80-х років відтепер назавжди вписані в історію музики. Із синтезаторами DeepMind від Behringer ви зможете легко та швидко створювати класичне синтезаторне звучання, яке ви коли-небудь чули, або могли собі уявити.

 

фото Синтезатор DeepMind 6

 

Синтезатор DeepMind 6

Behringer DeepMind 6 це 6-голосна, 37- клавішна версія. Вона має спільну зі своїми попередниками архітектуру та вражаючі звукові якості. Вміщаючи в собі два аналогові осцилятори з цифровим керуванням і два LFO на кожен голос. А також три ADSR-обвідні, генератор шуму, режим “унісон” з зручним детюн фейдером. Окрім того, розгалужену матрицю модуляції на 8 шин. 32-ступінчастий секвенсор та чотири цифрові FX процесори. Behringer DeepMind 6 являє собою багатоцільовий інструмент з великим потенціалом. Він зробить вас музичною силою, з якою потрібно рахуватися.

 

фото синтезатор DeepMind 6

 

Незалежно від того, чи ви створюєте доріжку вбивчих басів, небесне звучання або ж дикий рик, DeepMind 6, завдяки своїй відмінній універсальності, дозволить домогтися найкращого звуку. Цей синтезатор спроектований за кращими технологіями Behringer. Аналогові VCF-фільтри в стилі Curtis. Стерео VCA і 12-голосова архітектура дозволяють легко відтворювати вантажні звучання і розширяти звукові кордони. Засновані на конструкції мікросхем, освоєних Дугом Кертісом, голос, регульований резонанс, двоканальний 12/24dB VCF звучать неймовірно.

 

фото Синтезатор DeepMind 6

 

  • Класичний полісинт з 6 аналоговими осциляторами справжнього вінтажного звуку
  • 1024 слоти пам’яті з функцією порівняння та відповідності для швидкого реагування всіх аналогових елементів керування
  • 2- або 4-полюсний фільтр нижніх частот, додатковий фільтр високої частоти

 

фото синтезатор Behringer

 

Behringer DeepMind 12 оснащений 42-ма клавішами та 12-голосною системою. Перевагою цієї моделі над DeepMind 6, в тому що тут є вбудований Wi-Fi. Більш того, дані моделі пропонують вбудований USB і MIDI функцію контролю з вашого Mac, ПК або планшета, що дозволяє налаштовувати ваш робочий та творчий процес.


 

Behringer DeepMind 12D

У конструкції DeepMind 12D, Behringer використовуються чотири одночасні процесори ефектів з більш ніж 33 алгоритмами TC Electronic, Midas і Klark Teknik. Готові до миттєвого включення ефекти студійного класу. Такі як: Reverb, Chorus, Flanger, Phaser, Delay, Multiband Distortion і багато інших.

 

фото Behringer DeepMind 12D

 

Ретельно моделюючись на потужних, доведених до досконалості, апаратних процесорах, ці ефекти виконуються в операційній системі DeepMind 12D з низькою затримкою, що надає гнучку маршрутизацію і послідовну роботу без підключення кабелів.

 

фото Behringer DeepMind 12D

 

DeepMind 12D включає в себе п’ять бездоганних моделей реверберації. Hall, Ambient, Rich Plate, Room, Rich Chamber — з еталонним цифровим блоком реверберації Lexicon 480L.

 

фото Behringer 12D

 

Завдяки справжньому фізичному моделюванню Behringer, ці моделі закріплюють повні аналогові та цифрові контури. Навіть перетворювачі AD/DA, що підсилюють приріст, точно фіксують кожний нюанс. Вбудований Vintage Reverb, заснований на знаменитій платівці EMT250. Вона надає яскраву атмосферу, яка не перевантажуватиме ваші треки.

 

фото Behringer 12D