Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Audio-Technica обмежена серія кардіоїдних конденсаторних мікрофонів AT2020V і AT2020USB+V

Audio-Technica обмежена серія кардіоїдних конденсаторних мікрофонів AT2020V і AT2020USB+V

Audio-Technica випустила дві обмежені версії відомого кардіоїдного конденсаторного мікрофона AT2020 з хромованим покриттям: AT2020V (модель XLR) і AT2020USB + V (модель USB). Ефектна срібляста обробка відображає творчу особистість користувача, що робить ці мікрофони ідеальними для користувачів YouTube, стримерів та інших творців контенту.

Ці міцні конденсаторні мікрофони з бічною напраленістю оснащені діафрагмами з малою масою, спеціально розробленими з розширеною частотною характеристикою і чудовою перехідною характеристикою. Кардіоїдна діаграма спрямованості мікрофона знижує уловлювання звуків збоку і ззаду, покращуючи ізоляцію бажаного джерела звуку. Всі моделі лінійки мікрофонів AT2020 — стандарт ціна / якість в технології студійних конденсаторних мікрофонів з бічною напраленістю — пропонують широкий динамічний діапазон і легко впоратются з високим рівнем звукового тиску. Обидві моделі V, випущені в обмеженій кількості, поставляються з антивібраційним підвісом AT8458a для ослаблення будь-якого шуму, ударів або вібрації, що передаються через мікрофонну стійку, штангу або кріплення.

AT2020V ідеально підходить для прийому вокалу в домашніх студіях і має аналоговий вихід XLR для простого підключення до цифрового перетворювача або мікшера. AT2020USB + V, що ідеально підходить для подкастингу, потокової передачі, запису в домашній студії і озвучування, дає вам можливість представити своє бачення з зручністю роботи з USB-підключенням за технологією plug-and-play. AT2020USB + V оснащений вбудованим потужним підсилювачем для навушників з регулятором гучності, який дозволяє здійснювати прямий моніторинг сигналу мікрофона без затримки. Він також пропонує управління микшированием, яке змішує мікрофон і попередньо записаний звук. Аналого-цифровий перетворювач мікрофона (16 біт, частота дискретизації 44,1 / 48 кГц) забезпечує надзвичайно чітке відтворення звуку. У комплект входить USB-кабель довжиною 3,1 м.

Компанія Audio-Technica, відзначаючи більш ніж 50-річний досвід вдосконалення звуку у всьому світі, є провідним новатором в технології перетворювачів, відома розробкою і виробництвом мікрофонів, бездротових мікрофонів, навушників, мікшерів і програвачів вінілових дисків для аудіоіндустріі.

Автор — Олефір Володимир