Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Про нас – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Про нас

Коротка історія компанії «ЮРИТМІКС»

В грудні  вже далекого та буремного 1991 року, у котрому відродилась  незалежна держава  Україна, розпочала свою діяльність компанія «TІК-TАК», правонаступницею якої згодом стала компанія «ЮРИТМІКС».

Ще на початку своєї діяльності компанія «ЮРИТМІКС»  зробила ставку не тільки на короткочасний комерційний успіх, а на довгострокове та ефективне входження на ринок музичного обладнання та інструментів, що тільки-но почав формуватися.

Одна із запорук успіху  «ЮРИТМІКС» – вдалий вибір першого та стратегічного партнера, яким стала всесвітньо відома японська компанія Roland.

Маючи   таких знаних та вагомих партнерів, компанія «ЮРИТМІКС» і сама змогла досягти значних висот. Адже сьогодні «ЮРИТМІКС» має статус представника понад 60 світових лідерів у виробництві музичного обладнання, серед яких такі відомі компанії, як  SHURE, RCF, BEHRINGER, ROLAND, BOSS, PROEL, HERCULES, ROTOSOUND,  BUGERA, GLIGA, KAPOK, LEVY`S, PEARL RIVER, WALDEN, REMO, VIC FIRTH, MAPEX, Тульская гармонь, JUPITER  та інші.

Нещодавно, не дивлячись на складну економічну ситуацію, ми стали офіційним представником в Україні  ще кількох іменитих  брендів  — Midas, Klark Teknik, Turbosound, M-AUDIO, Alhambra, GHS, Manuel Rodriguez, Camps, Alvarez та інших.

Придбати продукцію, яку офіційно представляє в Україні саме «ЮРИТМІКС», можна завдяки наявності потужної та розгалуженої дилерської мережі, до якої входять  майже 50 регіональних дилерів та мережі магазинів «Світ музичних інструментів Тік-так» в Києві (працює з 1996 року), Ужгороді та Мукачеві.

Про серйозність підходу до роботи красномовно свідчать цифри: на складах компанії постійно в наявності понад 4000 найменувань сертифікованої музичної продукції. Абсолютно весь товар потрапляє в Україну шляхом легального імпорту безпосередньо від виробників з усіх куточків планети – країн Євросоюзу, США, Японії, Кореї, Таїланду та Китаю. На всі товари надається гарантія від одного до десяти років.

Серед прихильників звукового обладнання від «ЮРИТМІКС» такі відомі українські музичні зірки та творчі колективи, як Олександр Пономарьов, Руслана, Таїсія Повалій, Ані Лорак, Павло Зібров, Тарас Петриненко, «Океан Ельзи», Каріна Плай, Наталя Могилевська, Тіна Кароль, «Іграшки», «Капучіно», Альона Вінницька, Міка Ньютон, Кузьма, «Mad Heads XL», «РадіоБенд Олександра Фокіна», «Gorchitza Live Project», «Гайдамаки», «Бумбокс», «Jazzex», Алекс Фантаєв, Олександр Муренко, «Symfomania», «Гурт ЙО’Гурт», Данило Денисов, Олександр Люлякін, Ваня Пух та багато інших артистів сцени і кіно.

Важливий напрямок діяльності компанії – інсталяційний.  «ЮРИТМІКС» не просто реалізовує обладнання, а також  виконує проектування «під ключ» для об’єктів будь-якої складності та масштабів. Великий досвід та тісна співпраця з іноземними виробниками професійного світлового обладнання, такими як Avolites, Electron, LDR, LUG, PROLIGHTS, ROBE, SAGITTER, SPOTLIGHT дозволяють cпеціалістам інсталяційного відділу врахувати побажання замовника та виконати весь спектр послуг від проектування до монтажу та налаштування звукопідсилювального, світлового, сценічного та інсталяційного обладнання.

Ще один напрямок діяльності – прокатний, яким займається окремий підрозділ, що надає комплексні послуги технічного забезпечення професійного музичного обладнання, а також здійснює встановлення  та технічне обслуговування  мобільної концертної сцени, звукопідсилювального та світлового обладнання.

В активі компанії — успішна співпраця з телеканалами «Інтер», «1+1», «Новий канал», «СТБ», «Україна», телепрограмами  «Шустер  Live», «Місце зустрічі», «Бійцівський клуб», «Битва хорів», «Вечірній квартал», «Великий бокс», «Велика різниця», «Великий футбол», «Великі танці», «Вечірній Київ», «Велика політика з Євгенієм Кисельовим», «Свобода на Інтері», «Ключовий момент», «Танцюю для тебе», «Хто проти блондинок?»,  «Стосується кожного», «Одна родина», «Розсміши коміка» , «Ілюзіоніст», «Не зупиняй мене», « Право на владу», «Принц бажає познайомитись»,  «Пісня року», «Пристрасті на паркеті», «Про життя», «Побий ведучого», «Спецпроект», «Телезірка», «Телетріумф», «Червоне та чорне», «Я люблю Україну» та  іншими.

Серед наших клієнтів — Адміністрація Президента України, Верховна Рада України, Державна служба України з   надзвичайних ситуацій,  Національна музична академія, фабрика «Рошен», Центральна виборча комісія України, футбольний клуб «Динамо Київ» та сотні партнерів з усієї  України та зарубіжжя.

Cьогодні компанія «ЮРИТМІКС» пропонує як готові технічні рішення, так і високоякісне професійне звукопідсилювальне обладнання, музичні інструменти, сценічні ефекти та конструкції, системи озвучування та оповіщення, звукове обладнання для кінотеатрів, конференц-системи, системи синхронних перекладів, системи відображення відеоінформації та багато іншого. Кожен музикант чи фахівець у галузі аудіо зможе підібрати «свій» продукт від «ЮРИТМІКС», що відповідатиме  його потребам та бюджету.

Адже нині «ЮРИТМІКС» — це не просто якісне музичне обладнання, це ще й індивідуальний підхід та глибока повага до кожного клієнта.