Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
5 речей, які потрібно знати про Shure QLX-D Digital Wireless
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

5 речей, які потрібно знати про QLX-D Digital Wireless

фото Shure QLX-D Digital Wireless

5 речей, які потрібно знати про QLX-D Digital Wireless

За матеріалами інтерв’ю: Allison Wolcott

Каталог безпровідної систем Shure зростає, і це чудова новина, тому що це означає більше варіантів для вибору. Але тим не менш, купівля безпровідної системи, може виявитися складним завданням. Перш за все, потрібно з’ясувати, яка система вам потрібна, і які саме функції будуть найбільш важливі. Тому, чим більше у вас вибору, тим  більша ймовірність заплутатися у ньому.
Shure QLX-D Digital Wireless, це новітня цифрова безпровідна система, яка є доступною в продажі, тому я сіла з Му Янгом з команди розробників продукту, щоб зрозуміти, що це, і як він порівнюється з деякими іншими системами Shure.

 

 

Ми говоримо, що Shure QLX-D ідеально підходить для середніх подій та інсталяцій, а також для клієнтів, яким потрібно високоякісний звук з меншим бюджетом. Отже, питання: що таке середні майданчики та інсталяції? І коли вам потрібно скоротити деякі функції, щоб підтримувати систему в ціновому діапазоні, але без шкоди для якості звуку, як ви вирішуєте, що скоротити?

 

Shure QLX-D Digital Wireless призначений для корпоративних заходів, виступів живої музики, вищої освіти, середніх шкіл, храмів, готелів і конференц-центрів — безліч додатків. Знову ж таки, це ULX-D® Digital, наша система більш високого рівня. Хто повинен використовувати, яка система є питанням масштабу, оскільки що тут позначається позначення середніх розмірів та інсталяцій.

У корпоративному контексті середній розмір означає, що ви хочете використовувати всі приймачі на одному поверсі будівлі й в тій само мережі. QLX-D — правильне рішення для цього контексту. Якщо у вас кілька поверхів, і у кожної є своя мережа, або ви маєте справу з декількома корпоративними або університетськими містечками, то це більш масштабна операція, для якої ULX-D є найкращим рішенням.

Для концертних виступів у концертному залі невеликого і середнього розміру QLX-D підходить, але якщо ви говорите про живу музику на величезному стадіоні, то UHF-R® або Axient® є більш придатними рішеннями, тому що вони розроблені саме для великих майданчиків. При проектуванні QLX-D ми скорочуємо функції для великомасштабних систем, зберігаючи при цьому ту саму якість звуку, надійність і продуктивність радіочастоти.

Незважаючи на те, що він оптимізований в порівнянні з ULX-D, QLX-D має більш багатий набір функцій, ніж безпровідні системи конкурентів за ціною, включаючи шифрування AES-256, можливості IP-мережі та технологію акумуляторних батарей. Ці функції величезні для продукту цього рівня.

 

 

Давайте заглибимося у деякі ключові особливості, які відрізняють Shure QLX-D від Shure ULX-D. Порівнюючи специфікаційні листи для цих двох систем, існують деякі загальні характеристики і деякі специфікації, які відрізняються один від одного. Чи не могли б ви зв’язати ці специфікації, щоб люди могли краще зрозуміти, які специфікації важливі для їх застосування?

 

Спасибі, що поставили це питання! Це так важливо. Що стосується якості звуку, надійності та продуктивності радіочастоти, то, як ми сказали, вони однакові. Ключові відмінності поділяються на дві категорії: складність мережі та гнучкість РЧ.

Почнемо з складності мережі. Якщо у вас є сторонній пристрій управління, швидше за все AMX або Crestron, то ви, наприклад, використовуєте консоль для управління проекторами, ліхтарями, мікрофонами — все у вашій корпоративній кімнаті для засідань. Якщо ви хочете використовувати цю систему для управління пристроями через підмережі, вам необхідно використовувати ULX-D. Що означає «через підмережі»? Це означає, що у кількох мережах, наприклад, якщо у вас є два поверхи в різних мережах. QLX-D може спілкуватися тільки в одній підмережі: одна мережа на одному поверсі.

Приклад в контексті освіти: скажімо, у вас є центральна диспетчерська для всіх пристроїв у декількох університетських містечках університету. Ви повинні використовувати ULX-D для цього, оскільки кожна будівля матиме свою власну мережу. QLX-D дозволяє управляти пристроями тільки в одній мережі. Окрім того, ULX-D пропонує двоканальні та чотирьохканальні приймачі з підсумовуванням звуку, цифровою аудіосистемою Dante™ і двома портами Ethernet. QLX-D не має цих розширених функцій. Але якщо у вас є більш просте мережеве середовище, з вашим пристроєм на одній стійці, на одному поверсі, використовуючи одну мережу, то QLX-D — правильний вибір.

 

Вони звучать як очевидні зручності, але не могли б ви докладніше розповісти про кожен?

 

Коли ми розмовляли з аудіо професіоналами по всьому світу, які використовують безпровідні системи в середніх майданчиках та інсталяціях, ми виявили, що їх знання координації частоти радіочастот сильно варіюється. Отже, ми швидко зрозуміли, що нам потрібно створити продукт, який клієнти могли б успішно налаштувати й використовувати, і це зробило б рішення з радіочастот для них автоматично.

Наприклад, користувачі можуть мати загальне уявлення про те, що функція сканування робить на приймачі, але вони можуть не знати, що робити з інформацією, наданою при скануванні. QLX-D може виконувати сканування на одному приймачі та знаходити сумісний канал для цього приймача. Користувачеві потрібно тільки двічі натиснути кнопку: «Меню», «Введення» і «Зроблено». Це займає дві або три секунди, і продукт приймає рішення про радіочастоти для користувача.

У зв’язку з цим Network Scan дозволяє користувачам координувати частоти до 60 каналів приблизно за 15 секунд. Це відмінний додаток для роботи в реальному часі, в якому ви знаходите відкриті канали і призначаєте всі частоти приймачів напередодні. Потім, за півгодини до показу, ви виявите, що деякі частоти більше не працюють. Це все тому, що середовище радіозв’язку змінюэться з усіма новими пристроями, які використовуються персоналом служби безпеки, телевізійними станціями та іншими, яких не було напередодні і які тепер створюють багато радіочастотних перешкод для вас. Якщо ви виконуєте мережеве сканування, приймач автоматично координує частоти приблизно за 15 секунд на основі нового середовища радіочастот. Це величезна економія часу.

Про перезарядки: QLX-D може використовувати як батареї AA, так і літій-іонну акумуляторну батарею SB900 Shure. Ви можете заряджати SB900 в будь-який час, не вивантажуючи його в першу чергу. Немає ефекту пам’яті. Крім того, є безліч варіантів зарядки: ми пропонуємо зарядний пристрій з вісьмома відсіками, зарядний пристрій з однією батареєю і подвійну док-станцію для зарядки передавача з встановленої SB900.

Він також заряджається швидко: 15 хвилин зарядки дають вам годину використання. Одна година зарядки — приблизно 5 годин роботи. За три години ви отримаєте повну зарядку 10 годин.

Крім більш тривалого часу роботи і економії витрат на батареї з плином часу, акумуляторна батарея має ще одну перевагу перед батареями АА. Приймач відображує час роботи в годинах і хвилинах з вікном точності 15 хвилин, тому ви завжди будете точно знати, скільки у вас залишилося часу на вашому SB900.

Це просто. Так. Круто. Коли ви використовуєте батареї типу АА, є дисплей з п’ятьма барами, але якщо ви доходите до одного бару, ви не знаєте, чи означає це 30 хвилин або 60 хвилин. Це може означати різницю між проходженням події і немає. З SB900 ви озброєні набагато більшою кількістю знань про те, скільки часу виконання доступно для вас.

 

 

Оскільки доступний радіочастотний спектр стає все більш обмеженим, ефективність стає все більш важливою на всіх рівнях ринку. Що робить Shure QLX-D особливо ефективним в цьому відношенні?

 

У США, де QLX-D має ширину смуги частот 64 МГц, ми поставили 67 попередньо встановлених сумісних каналів в системі. Якщо ви використовуєте програмне забезпечення Shure Wireless Workbench® з QLX-D, ви можете легко налаштувати більше 100 каналів. Клієнту з QLX-D, швидше за все, не потрібно буде часто використовувати цю безліч каналів, але є можливість. У США з QLX-D ви можете використовувати 17 каналів на частоті 6 МГц, що важливо.

 

І останнє, але не менш важливе: QLX-D пропонує шифрування AES-256. Кому потрібна ця функція? Як ця технологія шифрування відрізняється від інших?

 

Все більше і більше користувачам це потрібно. Наприклад, в залах засідань, де конфіденційна інформація ділиться, користувачі повинні знати, що ніхто інший не може почути їхню розмову. Те ж саме в урядових приміщеннях, в яких обговорюється конфіденційна інформація.

Університети також прагнули використовувати цю функцію. Шифрування AES-256 існує вже більше 10 років, і ніхто не зміг зламати шифрування. Це найвищий рівень шифрування. Національний інститут стандартів і технологій або NIST підтвердив технологію шифрування в QLX-D і ULX-D, тому користувачі можуть бути впевнені в цьому.

 

 

Що-небудь ще має знати про Shure QLX-D Digital Wireless?

 

Металева конструкція ручного передавача, портативного передавача та корпусу приймача і передньої панелі роблять їх більш довговічними, ніж якби ми використовували пластик. [В інтересах повного розкриття, кишеньковий передавач має пластикову кришку відсіку і антенний купол, але в іншому це метал.] Крім того, новий пристрій для монтажу в рекову стійку дуже міцний і входить в комплект поставки системи, а не продається окремо.

Відвідайте сторінку цифрового безпровідного доступу QLX-D на сайті shure.com для отримання повного опису продукту, специфікацій, інструкцій користувача і т. д.