Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Дванадцять причин щоб вибрати гітару від бренду ALHAMBRA
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

12 причин обрати гітару від бренду ALHAMBRA

фото 12 причин щоб обрати гітару від бренду ALHAMBRA

12 причин обрати гітару від бренду ALHAMBRA

З першого моменту заснування бренду Alhambra, була закладена концепція поєднання високого рівня майстерності з новітніми технологіями для створення найкращих та найякісніших інструментів. Саме Alhambra володіє заслуженою репутацією у всьому світі як виробника неперевершеної продукції. Всі інструменти бренду Alhambra славиться своїми традиціями і широким спектром ручної роботи, на кожній стадії виробництва.

 

фото гітари від бренду ALHAMBRA

 

 

Основні переваги гітар бренду Alhambra

 1. Повністю іспанське виробництво, власна майстерня Alhambra
 2. Понад 50 років досвіду, а також постійні інвестиції в дослідження та розробки
 3. Світовий лідер у будівництві та поширенні класичних гітар
 4. Світова мережа з 3000 точок продажу у понад 70 країнах
 5. Повноцінний асортимент: класичні, фламенко, акустичні, електроакустичні та традиційні гітари, включаючи усі серії від ‘Student’ до ‘Professional’
 6. Конструкція інструментів з «іспанською п’яткою»
 7. Тверді породи дерева, що обираються прямо на місці вирубки. Суцільна верхня дека
 8. Активна участь та зобов’язання у збереженні довкілля
 9. Оригінальні конструктивні розпірки розроблені компанією Alhambra
 10. Три роки гарантії від виробника
 11. Соціальне зобов’язання. Ставка на культуру та підтримку молодих гітаристів. Міжнародний гітарний конкурс «Альгамбра» (CIGA)
 12. Використання аксесуарів від відомих брендів.

 

фото гітари бренду ALHAMBRA

 

 

Зроблено в Іспанії

Гітари Альгамбра — це світовий бренд-лідер у проектуванні та виготовленні гітар з 1965 року. На сьогодні вже існує цілий каталог цих гітар, котрі виготовляються тільки в Іспанії. Це найбільш популярний бренд на світовому ринку, котрий продається більш ніж в 70 країнах. Понад 50 років досвіду у виготовленні кращих класичних, фламенко та акустичних гітар ручної роботи на ринку. Сьогоднішній асортимент інструментів Альгамбра є результатом ідеального поєднання ручної традиції та найсучасніших технологій обробки деревини, а також виготовлення гітар. Зараз пропонується безліч варіантів налаштування: лівосторонні, інструменти спеціальних розмірів, гітари з попередньою настройкою тощо. Щодо якості гітар Alhambra, то кожен інструмент є унікальним, завдяки своєму виробництву та автентичності вибраного дерева. Кожен інструмент має свій серійний номер, що дозволяє ідентифікувати його після продажу. Гітари мають 3-річну гарантію.

 

фото найкращі гітари бренду ALHAMBRA

 

Активна участь та зобов’язання у збереженні довкілля

Завдяки філософії нашої компанії та нашій корпоративній соціальній відповідальності, у компанії Alhambra, ми завжди прагнемо покращити тривалість та оптимізацію всього процесу: вибір твердих порід деревини безпосередньо на місці джерела, обробки та переробки.

Благородна деревина: це деревина, що використовується для виготовлення наших гітар
від лісів і плантацій, які управляються найвищими екологічними стандартами. Таким чином, експлуатація навколишнього середовища гарантує стійкі ресурси та вигоди для людей. Також, ми сприяємо збереженню та сталому використанню лісів, особливо пралісів, останніх пралісів планети. Процедури регулюються CITES (Конвенція про міжнародну торгівлю видами дикої фауни та флори, що перебувають під загрозою зникнення).

Лаки: для покриття інструментів використовуються лаки на водній основі.

Положення EUTR 995/2010: ми дотримуємося цього правила, яке набуло чинності в Іспанії за допомогою Королівського указу 1080/2015 (4 грудня), для забезпечення законності комерціалізації деревини та виробів з деревини. Більше того, всі наші постачальники деревини повинні бути сертифіковані FSC.

 

фото 12 причин обрати гітару бренду ALHAMBRA

 

 

Процес виробництва гітар бренду Alhambra
 • Зберігання деревини протягом 2-4 років, щоб отримати максимальну стабілізацію перед її обробкою
 • Згладжування та шліфування
 • Налаштування розпорок
 • Складання та наклеювання прив’язок
 • Шліфування сторін
 • Полірування
 • Встановлення ладів
 • Контроль якості
 • Виробництво в Муро де Алкой, Аліканте (Іспанія) з 1965 року

 

фото виробництво гітар бренду Alhambra