Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Звіт про семінар по роботі зі світловими пультами Avolites

Звіт про семінар по роботі зі світловими пультами Avolites

Вдруге за цей рік у Києві відбувся семінар по роботі з пультами Avolites. Учасники семінару довідалися про нові розробки від компанії, де була детально представлена тема: «Нові можливості світлових пультів Avolites на базі програмного забезпечення Titan V10». Головна мета семінару — отримання теоретичних і практичних знань по роботі з пультами Avolites для художників по світу та світлотехніків. Програму семінару проводив спеціальний гість — фахівець з технічної підтримки Avolites(Англія), регіональний менеджер з продажу — Азіз Адилходжаєв. Гість із Англії з самого початку зазначив: «Світлові пульти від Avolites є універсальними і їх використання можливе в будь якій сфері, так як вони володіють великою кількістю функцій та широким спектром можливостей». Всі бажаючі під час семінару мали можливість спробувати на практиці свої сили у роботі на світлових пультах від Avolites. Програма семінару складалася з двох частин.

seminaru-po-consoles-avolites-002

Перша частина семінару була зорієнтована на театральних художників по світлу, де розглядалися принципи написання програм з використанням операційної системи Titan в театральному режимі. Представник компанії Avolites — Азіз Адилходжаєв розпочав семінар загальним ознайомленням інтерфейсу програм: вільно трансформовані вікна, розмір значків, тексту, кольорові гало, призначені для користувача мітки у вигляді готових або самостійно намальованих картинок, власних графічних файлів. Показав принципи управління приладами, функції Highlight/Lowlight, запис і відтворення кью-листів. Продемонстрував різні режими запису сцен: канальний, приладовий, майданчик. Роз’яснив про трекінг в кью-листах, різні режими роботи фейдерів та використання ручного крос-фейдера, ознайомив із автоматичним запуском сцени з певним часом фейдерів та використанням кнопки GO. Навчив редагуванню кью-листів, та показав функції Unfold і Include, способи управління каналами приладів: введення значень за допомогою цифрової клавіатури, процентний формат. Наочно показав використання нової функції-сітки інтенсивності каналів, нову функцію Undo (крок назад), а також використання записаних чейзів, програм генераторів ефектів в складі кью-листа та функцію вставки сцени в кью-лист. Ознайомив з заміною значень інтенсивності обраного приладу у всіх або обраних сценах кью-листа, продемонстрував записи майстер фейдерів, гранд майстрів інтенсивності, темпу відтворення, та функцію “Тар-темпо”, а також заморозку окремих сцен кью-листа і рух в темряві, (Move In Dark). Детально роз’яснив відтворення кью-листів синхронно з аудіо треком за допомогою тайм коду, обмеження верхньої і нижньої межі для обраних каналів (приклади застосування функції), Release функцію, а також управління пультом за допомогою мобільного додатку Titan Remote V10.

seminaru-po-consoles-avolites-003

Друга частина семінару була присвячена новим функціям операційної системи Titan для використання на ТБ шоу, концертах та в нічних клубах. Азіз Адилходжаєв — регіональний менеджер англійської компанії Avolites,розпочав другу частину семінару із ознайомлення інтерфейсу програм та з практичним використанням нових функцій операційної системи Titan. Показав, як робити запис груп, палет, запис робочих просторів, як користуватися бібліотекою шоу, робити імпорт і експорт даних, Exchange mapping. Продемонстрував режим FAN, просунутий режим для Locate, Clear, клавіші @. Роз’яснив роботу з макросами для спрощення процесу програмування, використання функції заморозки обраних атрибутів й приладів, відтворення записаних ефектів, управління швидкістю та розміром ефектів, Pixel mapping генератора з новою функцією Motion Blur, Key frame shapes генератор і приклади запису програм. Пояснив та показав на прикладі роботу нових функцій: Align, Blade Control, друк звітів, Set List, а також ознайомив з управлінням приладами по Art-Net, мережеве резервування даних, багатокористувальницькою роботою по мережі. Продемонстрував використовування можливостей об’єднання консолей і збільшення кількості вихідних ДМХ ліній за допомогою мережевого процесора TNP, а також роботу з макросами для спрощення процесу програмування.

seminaru-po-consoles-avolites-007

Під час семінару учасники ставили багато конкретних запитань по практичній роботі з консолями Avolites, з використанням операційної системи Titan, як в театральному режимі, так і на ТБ шоу, концертах, та в нічних клубах. Подібний формат активного спілкування організаторів та учасників семінару допоміг знайти відповіді на складні питання керування, експлуатації та обслуговування світлових консолей і вибору найкращих конфігурацій для конкретних задач. Організатори семінару висловлюють щиру подяку учасникам за виражену увагу до заходу та активну участь, за професійні коментарі, фахові дискусії і цікаві запитання.

Організатор семінару eurhythmics
Компанія «ЮРИТМІКС»
http://eurhythmics.com.ua

awolites-02
Представник компанії Avolites (Англія)
Азіз Адилходжаєв

https://www.avolites.com/company

Партнер семінару music-profi
Компанія MUSIC PROFI
http://www.shop.musicprofi.com

Технічна підтримка tik-tak
Магазин «ТІК-ТАК»
http://tic-tac.kiev.ua