Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Звіт по тренінгу Pro Shure і Integrated Systems Shure

фото тренинг Pro Shure и Integrated Systems Shure

Звіт по тренінгу Pro Shure і Integrated Systems Shure

Являючись стратегічним партнером виробника SHURE в Україні — компанія «Юритмікс» запровадила обов’язкове навчання по роботі з Pro Shure і Integrated Systems Shure.

Отже, цьогоріч 6 вересня у Києві (в навчальному центрі по вулиці Костянтинівська 10, «Світ музичних інструментів «Тік-Так») відбувся сертифікаційний тренінг-семінар, на базі освітньої платформи Shure Audio Institute. Учасники тренінгу, представники партнерських компаній, освоювали на практиці роботу інтеграційної лінійки продуктів Shure по затвердженому плану.

1. Безпровідна цифрова конференц-система Shure Microflex Wireless (MXW)
2. Мережеві мікрофонні масиви Shure Microflex Advance (MXA) — стильне, високотехнологічне та якісне рішення для переговорних приміщень
3. Безпровідні мікрофонні системи Shure ULX-D.

Pro Shure і Integrated Systems Shure

Учасники семінару дізналися про ключові переваги та особливості мікрофонних систем, мікшерів і аудіо процесорів. Освоїли нові програмні інструменти, які допоможуть інженерам  швидко встановити та налаштувати аудіо рішення від Shure. Довідалися про нову лінійку аксесуарів, що забезпечують швидшу установку, сучасне оформлення та гнучкі варіанти монтажу систем Integrated Systems Shure.

Нові мікрофони Shure Microflex Advance  (MXA) – це новий рівень чіткості звуку AV-конференц-зв’язку. Microflex Advance забезпечують зручність спілкування, гарантує чіткість звуку для кожної людини, незалежно від місцезнаходження у кімнаті переговорів. Незалежно від того, чи сидите ви вертикально, або відкидаєтесь на стільці назад, або використовуєте ноутбук – звук завжди буде чітким та зрозумілим. Інженери, учасники тренінгу через програму сертифікації  навчилися налаштовувати, запускати та усувати несправності систем MXA та  MXW, які можна використовувати в залах засідань, конференц-залах, театрах і в інших приміщеннях для зустрічей та заходів.

Під час семінару-тренінгу було продемонстровано, яким чином програмне забезпечення від Shure для систем MXA, MXW та програмне забезпечення WWB6  допомагає швидше налаштовувати інсталяції. А також як мікрофонні масиви Microflex Advance (MXA) та безпровідні системи Microflex Wireless (MXW) підвищують рентабельність покупки Замовником. Все це забезпечується за рахунок підвищення продуктивності та інтегрованості систем Pro Shureі та Integrated Systems Shure. Велику зацікавленість викликала тема про переваги аудіо мікшерів Shure SCM820E при створенні AV конференцій та конференц-залів, коли важливо забезпечити високоякісне озвучення.

Наступного разу семінар по інтеграційній лінійці продуктів Shure буде проходити 12 жовтня на найважливішій події року виставці «Український музичний ярмарок-2017».

 

фото тренінг Pro Shure і Integrated Systems Shure

 

Бажаючі взяти участь у семінарі та Integrated Systems Shure мають відправити заявку на електрону адресу: viktor@eurhythmics.com.ua (у заявці вкажіть ПІБ, номер телефону, і яку компанію представлятимете)
Зареєструйтесь також можна за номерами телефонів:
+ 38 050 432 98 38
+ 38 097 692 53 85

Семінар  проходитиме за адресою: м Київ, пр. Перемоги 40-Б, виставковий центр «АККО Інтернешнл», конференц-зал виставкового центру (2 поверх, червона зала), з 13:00 до 15:00 години київського часу.

Центральний офіс компанії «Юритмікс:  м. Мукачево, вул. Недецеї 30

Тел.: +38 03131 314 40, 314 41
Факс: +38 03131 550 13

E-mail: info@eurhythmics.com.ua
Наші сайти: http://eurhythmics.com.ua/
http://shure.com.ua/
http://tik-tak.com.ua/