Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Х Всеукраїнський семінар-практикум звукорежисерів

фото семинар-практикум звукорежиссеров

Х Всеукраїнський семінар-практикум звукорежисерів

Х Всеукраїнський семінар-практикум звукорежисерів відбувся цьогоріч 9-11 червня в місті Київ (Пуща-Водиця), де компанія «Юритмікс» як завжди приймала активну участь. Цей захід традиційно організовує та проводить Спілка звукорежисерів України. Спеціалізовані фахівці компанії «Юритмікс» провели дві тематичні сесії під час заходу. З доповіддю на семінар був запрошений спеціальний гість – Imre Szuhanek (провідний спеціаліст компанії Eurhythmics Угорщина).

 

фото навчально-практичний семінару звукорежисерів

 

Семінар-практикум звукорежисерів
Перший день

Першого дня навчально-практичного семінару звукорежисерів фахівці компанії «Юритмікс» представили розгорнуту тему про порядок на сцені та в ефірі. Рішення проблем розробки та інсталяції безпровідної системи на велику кількість каналів (спеціальне програмне забезпечення від Shure «Wireless Workbench 6»).

Доповідачі: (Szuhanek Imre (Імре Суханек), Віктор Марков, Сергій Головін, — провідні спеціалісти компанії «Юритмікс»).

Угорський гість Imre Szuhanek є досвідченим фахівцем з інсталяції безпровідної системи з великою кількістю каналів. Під час своєї доповіді він поділився досвідом роботи з цифровими системами ULX-D (від 20 до 80 каналів). А також детально розповів про налаштування великих  систем за допомогою програми Wireless Workbench 6 від Shure.

Першою темою, якою поділився угорський гість, стала тема про професію радіочастотного координатора. В Україні поки що не практикується дана професія, але з урахуванням зростання потреб у великих проектах — це питання дуже актуальне, і багато хто ним цікавиться! Imre Szuhanek  на прикладах показав наскільки важливо правильно спланувати систему і як це робити. Також був представлений аналіз найчастіших помилок, які роблять звукорежисери ну і, звичайно ж, були надані усі необхідні поради як уникати цих проблем і помилок.

 

фото навчально-практичний семінар звукорежисерів

 

Під час презентації проходив практичний вимір заданого діапазону частот. Подібний приклад допоміг зрозуміти, наскільки впливає на весь діапазон розвиток цифрового телевізійного мовлення, які працюють в тому ж діапазоні що і безпровідні радіосистеми. А також наглядно було показано, які зовнішні та внутрішні фактори впливають на якість сигналу.

Важливою темою стала тема про розвиток, різницю та тенденції аналогових і цифрових безпровідних систем. На реальних проектах, було показано використання як цифрових, так і аналогових систем з великою кількістю каналів. Також було продемонстровано демо-рек з такими безпровідними системами як ULX-D, QLX-D (цифрові), UHF-R (аналогова), та персональну моніторну систему PSM900. Усі присутні на семінарі могли спробувати та оцінити якість цих продуктів.

Цікавою темою для аудиторії стала тема про тенденції руху обмежень по радіочастотним діапазонам. Тому, що з розвитком цифрового телебачення, багато країн з кожним роком обмежують діапазон частот для безпровідних радіосистем.

 

 

На завершення доповіді була розкрита тема про такий чудовий продукт як Shure Wireless Work Bench 6, програмне забезпечення (безкоштовне). Wireless Work Bench дає необмежені можливості в правильному проектуванні, аналізу та управлінні різними системами! Так як тема дуже обширна, а час семінару обмежений, то було прийнято рішення про організацію окремих навчальних тренінгів з обмеженою кількістю бажаючих, щоб навчити азам радіочастотної координації!

Під час першої тематичної сесії були представлені наступні продукти:

  • Shure цифрові радіосистеми ULX-D, QLX-D, UHF-R з радіомікрофонами ULX-D2 KSM8, ULX-D2 KSM9, QLX-D2 SM58, QLX-D2 BETA58
  • Turbosound Siena TSP122-AN
  • Behringer X32-RACK

Семінар-практикум звукорежисерів
Другий день

Другого дня Всеукраїнського семінару-практикуму звукорежисерів — фахівці компанії «Юритмікс» представили нові продукти ProSound від бренду Shure, RCF та MUSICGroup.
Своїм досвідом про продукти ProSound поділився Віктор Марков (провідний спеціаліст компанії «Юритмікс»). Він зазначив:

  1. Компанія «Юритмікс» постійно інвестує в нові технології, навчає своїх співробітників, ділиться своїм досвідом у проектуванні та впровадженні звукових систем для театрів, конференц-залів, об’єктів індустрії розваг та інших об’єктів.
  2. Важливим кроком у розвитку бізнесу компанії «Юритмікс» в 2016 році став розвиток інсталяційного напрямку, розширення продукції в сегменті PRO і створення довгострокових відносин з усіма категоріями клієнтів — дилерами компанії, представниками прокатного бізнесу, інсталяційними компаніями, ІТ- компаніями та прямими покупцями PRO устаткування. Це було зроблено для того, щоб кожна із сторін могла скористатися перевагами комплексного підходу при вирішенні завдань будь-якої складності.
  3. Компанія «Юритмікс» може надати клієнту повний спектр послуг — від допомоги у виборі обладнання, проектування, постачання повного спектра PRO обладнання «під проект» і до виконання монтажних та пусконалагоджувальних робіт.

 

 

Під час другої тематичної сесії були представлені наступні розгорнуті теми:

• Мережеві мікрофонні масиви ShureMicroflex® Advance TM.
Рішення для A/V, телеконференцій, що здатні якісно фіксувати всю глибину людського голосу з можливістю передачі аудіосигналів по протоколу Dante з живленням РоЕ. У лінійці два типи мікрофонних масивів — стельові А910 і настільні А310. Їх характеризує гнучкість при експлуатації, легкість інтеграції в будь-який сучасний дизайн, простота настройки та управління по мережі.

• Платформа Microflex™ Wireless.
Розроблена компанією Shure для проведення продуктивних зустрічей і спілкування бізнес-партнерів. Забезпечує розбірливе і природне звучання. Застосовується в тих місцях, де необхідна мобільність або немає можливості проводити дроти: музеї, історичні будівлі.

• Мікрофонна система Shure ULX-D™.
Безпровідна цифрова 24-бітна мікрофонна система призначена для професійного посилення — це безпрецедентна чіткість звуку і надзвичайно висока якість РЧ характеристик в поєднанні з інтелектуальною апаратурою, що підтримує шифрування, гнучкими перевагами прийому і розширеними можливостями підзарядки.

• Оновлення знаменитих колонок серії ART.
З 2017 року новинки носитимуть приставку MK4. Крім косметичних нововведень у вигляді колонок, звук так само покращився, завдяки технології FiRPHASE. Усередині FiRPHASE реалізована фірмова просунута технологія FIR фільтрації. Нові цифрові фільтри, дають знижені фазові спотворення і мінімальну затримку, що дозволяє колонкам звучати дуже якісно.

• Навчальний центр по продукції PRO.
В новоствореному навчальному центрі, можна ознайомитися з новими продуктами серії PRO. Отримати консультацію по роботі на конкретному обладнанні. Пройти навчання і отримати сертифікат на право продавати та інсталювати ряд продуктів, зокрема продукти Shure:
— конференц-системи DDS5900&DCS600
— цифрові системи ULX-D
— мікрофонні системи MXA
— безпровідні системи MXW

Навчальний центр знаходиться в Києві на базі магазину «Світ Музичних Інструментів «Тік-Так» по вулиці Костянтинівській 10.
Відвідування відбувається за попереднім записом.
Сертифікація і семінари — проводитимуться для невеликих груп згідно погодженому графіку.
За додатковою інформацією звертайтесь за телефонними номерами:
Тел.: +38 044 467 54 89
+38 044 467 54 60
Факс:+38 044 467 54 91