Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Turbosound розширює лінійку моніторів флагманської серії Flashline двома моделями TFX122M-AN і TFX152M-AN

Turbosound розширює лінійку моніторів флагманської серії Flashline двома моделями TFX122M-AN і TFX152M-AN

Turbosound викликав справжній фурор на ринку професійного звукового обладнання представивши дві нові моделі сценічних моніторів в своїй флагманській серії Flashline. Ці моделі були з самого початку розроблені саме як моніторні кабінети, але при цьому в них додатково присутній широкий спектр застосування для передачі мовного та музичного сигналу в портативних системах і невеликих звукопідсилюючих комплексах. Дві нові моделі TFX122M-AN і TFX152M-AN гарантують високу якість відтворення музичного сигналу, яким вирізняється вся продукція Turbosound, перебуваючи при цьому в ціновому діапазоні початкового рівня, що робить нові монітори Turbosound Flashline прекрасним доповненням для будь-якого портативного і турового комплекту. Обидві моделі продовжують серію з чотирьох прекрасно зарекомендованих себе моніторів: TFM122M і TFM152M, які можуть працювати в двох режимах пасивний/біамп, та активних TFM122M-AN і TFM152M-AN.

 

turbosound-rozshiruye-lіnіyku-monіtorіv-flagmanskoi-seri-flashline-tfx122m-an-01

 

Новинки, як і всі інші представники сімейства Flashline, мають коаксиальну конструкцію динаміків: на одній осі з 12- або 15-дюймовим низькочастотним випромінювачем розташований дюймовий компресійний твітер, який має титановий купол. Обидві моделі забезпечують оптимальну якість відтворення сигналу при дисперсії 60° по горизонталі й 40° по вертикалі, що робить їх чудовим вибором в якості підлогового монітора, портальної системи для невеликого приміщення, а також для застосування в якості сайд-філу або компонента лінії затримки. Ці моделі були розроблені для автономного застосування без контролера, тому вони оснащені вбудованим цифровим контролером з інтуїтивно зрозумілим користувацьким інтерфейсом та мають можливість дистанційного керування через спеціальну програму Turbosound PC Edit.

 

turbosound-rozshiruye-lіnіyku-monіtorіv-flagmanskoi-seri-flashline-tfx152m-an-02

 

Всередині моніторів розташований високоефективний підсилювач класу D, що забезпечує 1100 Вт вихідної потужності на піку, та DSP-процесор визнаного світового лідера Klark Teknik. Для управління всіма настройками й параметрами DSP був передбачений вбудований LCD-дисплей. Дистанційне керування, моніторинг і підключення до мікшерної консолі та різних цифрових пристроїв, включаючи стейдж-бокси, інші активні акустичні системи та системи персонального моніторингу, забезпечується за допомогою революційної звукової мережі Ultranet, розробленої фахівцями корпорації MUSIC Group. Ultranet являє собою односторонній інтерфейс передачі 16 аудіоканалів формату 48кГц/24біт по Cat5 кабелю. Два канали оцифровуються з частотою 192 кГц, а семпли паралельно подаються на мультиплексор (MUX), який вибудовує їх в послідовний потік даних. Потік посилюється, перетворюється на симетричний (балансний) сигнал і передається по Cat5 кабелю. Налаштування акустичної системи на прийом каналу Ultranet можливий як з задньої панелі, так і з комп’ютера, підключившись до USB-роз’єму монітора. Плюси такого підключення очевидні: цифровий тракт менш чутливий до перешкод, а гальванічна розв’язка портів Ultranet значно знижує ризик появи земляних петель, що в свою чергу є хорошою економією на комутації.

 

turbosound-rozshiruye-lіnіyku-monіtorіv-flagmanskoi-seri-flashline-tfx152m-03