Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Рок-гурт Kobra and the Lotus у захваті від консолі MIDAS M32C

Рок-гурт Kobra and the Lotus у захваті від консолі MIDAS M32C

rock-gurt-kobra-and-the-lotus-006В листопаді цього року канадський рок-гурт Kobra and the Lotus закінчив 35-денне концертне турне по 18 країнам Європи для підтримки свого нового подвійного альбому Prevail I + II, який вийде в 2017 році. Гурт подорожував з мінімальною кількістю багажу, а із обладнання для виступів, використовували тільки рековий цифровий мікшер MIDAS M32C зі стейдж-боксом DL32, до якого і підключали лінії вушного моніторингу. rock-gurt-kobra-and-the-lotus-02Така ідея належала технічному директору гурту — Ендрю Петерс (Andrew Peters), який напередодні відпрацював з таким же комплектом обладнання — концертне турне англійського рок-гурту DragonForce по США. За його словами: «Цифровий мікшер M32C — це рековий прилад висотою всього 1U, в якому міститься вся обчислювальна потужність повноцінного цифрового мікшера серії M, а в РЕКу висотою 4U залишається ще місце для стейдж-боксу DL32. Так що можна брати таку систему з собою ручним багажем на будь-який рейс. Простота перевезення такої готової мікшерної системи, стала вирішальним аргументом на користь покупки цього комплекту для мене і для гуртів, з якими я працюю».
rock-gurt-kobra-and-the-lotus-002
Солістка гурту Кобра Пейдж (Kobra Paige) розповідає: «Ми випустили перший сінгл з нашого альбому TriggerPulse прямо перед початком цього концертного турне. Та й взагалі ми приділили йому дуже багато уваги, починаючи від особистого сценічного гардеробу до підбору звукового обладнання, в якому повністю поклалися на досвід Ендрю. Результат вразив нас усіх — вперше в житті ми могли самі керувати своїми вушними моніторами та повністю керувати своїм шоу».
rock-gurt-kobra-and-the-lotus-04
Входи і виходи на концертах Kobra and the Lotus керувалися через стейдж-бокс DL32, з якого через порт AES50 аудіо подавалось на цифровий мікшер M32C та роутер для дистанційного підключення і управління консоллю. Саме цією функцією і користувалися члени гурту для управління своїми персональними моніторними міксами за допомогою програми M32 Edit для iPad та iPhone.
rock-gurt-kobra-and-the-lotus-03

«Оскільки ми подорожуємо майже без нічого, то використовували консоль, яка була вже встановлена на майданчику. Найкращим варіантом під час концерту, відзначилась звичайно ж, флагманська консоль MIDAS PRO X в залі Backstage в німецькому Мюнхені. Ще дуже сподобалося працювати на консолі MIDAS M32 в клубі Yo-Talo (Гельсінкі), оскільки звук в системі йшов через мікшерні консолі серії MIDAS M», — доповнює Петерс.
Турне групи закінчилося в місті Шеффілд (Великобританія) у другій половині листопада 2016 року, а реліз їх нового подвійного альбому Prevail I+II запланований на початок 2017 року.