Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Продукція Tannoy, Lab.gruppen і Behringer допомагає нести слово Боже в церкві Chryston Parish

Продукція Tannoy, Lab.gruppen і Behringer допомагає нести слово Боже в церкві Chryston Parish

produkciya-tannoy-lab-gruppen-behringer-dopomagae-nesti-slovo-boge-v-cerkvi-chryston-parish-011produkciya-tannoy-lab-gruppen-behringer-dopomagae-nesti-slovo-boge-v-cerkvi-chryston-parish-05

Церква Chryston Parish в шотландському місті Глазго крім проповідей проводить у своїй пресвітеріанській комуні служби з музичним супроводом. Для поліпшення якості звучання, церква провела повне оновлення звукопідсилювальної системи, яка тепер складається з обладнання Tannoy, Lab.gruppen і Behringer та забезпечує більше залучення прихожан у службу.

«Нам потрібна нова звукопідсилювальна система, яка відповідала б двом основним критеріям: чіткість передачі мови для людей з різними слуховими здібностями та високу якість відтворення музики», — говорить служитель церкви Марк Малкольм (Mark Malcolm). Виконати ці дві вимоги в церкві Chryston Parish було досить важко через великий квадратний вівтарь, об’ємних вітражних вікон і дуже високих стель.

Директор інтеграційної компанії Access Audio Visual Стюарт Тейлор (Stewart Taylor) кілька років поспіль у своїй роботі постійноprodukciya-tannoy-lab-gruppen-behringer-dopomagae-nesti-slovo-boge-v-cerkvi-chryston-parish-02 produkciya-tannoy-lab-gruppen-behringer-dopomagae-nesti-slovo-boge-v-cerkvi-chryston-parish-03застосовував акустичні системи Tannoy. «Ми довгі роки активно працювали та встановлювали акустичні кабінети серій Di5 і Di6 до тих пір поки на превеликий жаль не дізналися, що їх зняли з виробництва. Проте, прийшовша їм на зміну нова серія AMS перевершила всі наші очікування та сподівання. Кабінети нової серії мають більш привабливий зовнішній вигляд і дозволяють застосовувати їх в більшій кількості різнопланових проектів».

Так чотири акустичних кабінети Tannoy VX8.2 були встановлені на верхньому та нижньому рівнях церковного залу, в той час як шість кабінетів AMS5DC були встановлені в якості фронт-філів для забезпечення більш високої чіткості звуку від перших до останніх рядів. Підтримку в низькочастотному діапазоні здійснює всього один сабвуфер VS15BP. За межами залу знаходиться стійка з підсилювачами Lab.gruppen серії C, які забезпечують живлення всієї системи з високим ступенем енергоефективності, дозволяючи знизити експлуатаційні витрати церкви.

produkciya-tannoy-lab-gruppen-behringer-dopomagae-nesti-slovo-boge-v-cerkvi-chryston-parish-04produkciya-tannoy-lab-gruppen-behringer-dopomagae-nesti-slovo-boge-v-cerkvi-chryston-parish-073В церкві встановлено стейдж-бокс Behringer S16, який по кабелю Cat5 підключений до консолі X32. «Тепер немає необхідності всюди використовувати товсті мультикори, простий мережевий кабель тонкий та непомітний, так що ми можемо спокійно переміщати групу по сцені з мінімальними зусиллями, куди нам потрібно і коли нам потрібно», — пояснює Малкольм. Вони дуже активно користуються додатком X32 Mix для iPad, яке дозволяє працювати з консоллю з будь-якого куточка церкви.

«Успіх застосування різних компонентів в одній системі полягає в тому, щоб в загальному результаті робота кожного компонента не виділялася — єдиний інтерфейс зводить усі системи воєдино і нам це дуже подобається», — доповнює Малкольм. «Завдяки новій якості звуку церковної служби наша громада стала ще більш згуртованою».