Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Perrone Sonido навчає бездоганному звуку з MIDAS

Perrone Sonido навчає бездоганному звуку з MIDAS

Прокатна компанія з Аргентини Perrone Sonido, що працює виключно з обладнанням MIDAS та KLARK TEKNIK, розширює присутність і популяризує консолі MIDAS та обізнаність з ними звукорежисерів в країні. Для цього засновник компанії Карлос Марія Перроне (Carlos Maria Perrone) організував та провів поглиблені семінари-тренінги в столиці країни Буенос-Айресі протягом останніх двох місяців.

perrone-sonido-teaches-perfec-sound-from-midas-01
Сам Перроне, більш відомий серед професіоналів під прізвиськом «Пес», не новачок та вже давно працює з продукцією MIDAS. Він став палким прихильником після першого знайомства з консоллю VENICE 320, на якій згодом відпрацював незліченну кількість живих концертів. «Коли я вперше працював з консоллю MIDAS я отримав несподівані відчуття, це було більше ніж просто звук. Ці консолі створюють дуже мелодійний, теплий й при цьому потужний звук. Найбільш неймовірно звучать передпідсилювачі та еквалайзери. У той самий момент я зрозумів, що знайшов свій шлях до бездоганного звучання», — каже Перроне.
perrone-sonido-teaches-perfec-sound-from-midas-02
Після цього незабутнього досвіду Перроне заснував прокатну компанію в тому числі щоб надати можливість якомога більшій кількості звукорежисерів Аргентини працювати з консолями MIDAS. Так, наприклад, на кожний з 15 семінарів-тренінгів до Буенос-Айреса приїжджало до 20 звукорежисерів з різних куточків Аргентини.

perrone-sonido-teaches-perfec-sound-from-midas-03
Перроне додає: «Я намагаюсь проводити свої семінари у повній відповідності з офіційною програмою MIDAS, але при цьому трошки змінюю та доповнюю деякі модулі щоб допомогти звукорежисерам у створенні власних міксів та вирішення їх індивідуальних задач. Ми отримали дуже добрі відгуки і тепер наші спеціалісти технічної підтримки та сервісу знаходяться в тісному контакті зі слухачами наших курсів. Також цього року, я планую провести ще одну серію тренінгів та розраховую, що вони будуть ще краще та залучать ще більше слухачів!»