Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Незабаром відбудеться семінар «Integrated Systems Shure»

фото Семінар «Integrated Systems Shure»

Незабаром відбудеться семінар «Integrated Systems Shure»

Компанія «Юритмікс» як стратегічний партнер виробника SHURE в Україні, проводить семінари та сертифікаційні тренінги з програмою, побудованою на базі освітньої платформи Shure Audio Institute.

Семінар «Integrated Systems Shure» який відбудеться 12 жовтня в Києві, особливо стане корисним для проектувальників конференц- та АV-систем, фахівцям з системної інтеграції, інсталяційним та прокатним компаніям, а так само всім, хто шукає сучасні рішення для конференц-залів і переговорних приміщень (корпорації, банки, готелі, навчальні заклади та інші).

В рамках семінару «Integrated Systems Shure», запрошений спеціальний гість – Імре Суханек (Imre Szuhanek) — провідний спеціаліст компанії Eurhythmics Kft. Угорщина, Будапешт. Він виступить з темою: «Успіхи цифрових безпровідних систем ULX-D і AXIENT DIGITAL на театральному та телевізійному ринку Угорщини».

Технічний директор компанії «Юритмікс» Віктор Марков на семінарі висвітлить наступні теми:
— безпровідні цифрові конференц-системи Shure Microflex Wireless (MXW);
— передові мережеві мікрофонні рішення від Shure – мікрофонні масиви Microflex Advance (MXA);
— нові рішення від SHURE для AV-конференцій, які підвищують продуктивність зустрічей та сприяють співпраці між партнерами.

 

Семінар «Integrated Systems Shure»

На семінарі будуть представлені всі основні продукти серії «PRO» та «Integrated Systems Shure», а досвідчені фахівці «Юритмікс» поділяться власним досвідом проведених інсталяцій та дадуть відповіді на запитання учасників форуму.

Все інсталяційне обладнання Shure дозволяє інтеграторам використовувати в своїх проектах, незалежно від їх бюджету, якісні інноваційні рішення. Фахівці компанії Shure сформували набір найбільш поширених і затребуваних готових інсталяційних рішень. Тепер Ви можете просто вибрати готові рішення для інсталяції об’єктів:
• Кімнати для переговорів і корпоративних нарад
• Кімнати для відео конференцій
• Конференц-залу в готелі або конференц-центрі
• Аудиторії та навчальні класи
• Залу судових засідань
• Залу засідань державних адміністрацій.
Співробітники компанії «Юритмікс» пройшли сертифікацію в SHURE AUDIO INSTITUTE та готові поділитися необхідним для успішної роботи набором знань по продуктах Shure.

Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі «Integrated Systems Shure», який відбудеться 12 жовтня 2017 року з 13:00 до 15:00 у конференц-залі виставкового центру «АККО Інтернешнл (2 поверх, червона зала) в рамках «Український музичний ярмарок-2017» за адресою: м. Київ, пр. Перемоги 40-Б.

Для участі у семінарі «Integrated Systems Shure» заповніть реєстраційну анкету!