Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Новинки виставки InfoComm 2016: Lab.gruppen представить нові підсилювачі серії LUCIA

Новинки виставки InfoComm 2016: Lab.gruppen представить нові підсилювачі серії LUCIA

new-exhibition-infocomm-2016-lab-gruppen-amplifiers-series-lucia-Компанія Lab.gruppen планує під час виставки InfoComm 2016 у Лас-Вегасі наступного тижня представити нові підсилювачі LUCIA потужністю 60 Вт, що мають стати найменшими в цій серії.

Підсилювач LUCIA 60/2M має матричний мікшер 4 входи на 4 виходи, LUCIA 60/2 — 2 входи на 2 виходи, а 70-вольтова модель LUCIA 60/1-70 — матрицю 2 входи на 1 вихід. Усі нові моделі мають модуль DSP з регульованими налаштуваннями.

«Підсилювачі LUCIA відрізняються дуже компактними розмірами корпусу та мають різні варіанти кріплення, до того ж гнучка конфігурація виходів надає інсталяторам абсолютно надійний й при цьому дуже ефективний та економний інструмент»,— стверджує представник компанії Lab.gruppen Клас Далбйорн (Klas Dalbjorn). «Щоб зменшити термін окупності інсталяції ми пропонуємо підсилювачі потужністю 60 Вт, що під час роботи дозволяють досягти економії витрат близько 30% порівняно з альтернативними моделями інших виробників».

Доказом високої енергоефективності нових підсилювачів Lab.gruppen є отриманий ними сертифікат Energy Star. Після відсутності сигналу на вході протягом 20 хвилин, підсилювачі автоматично входять у режим очікування, а при відновленні подачі сигналу на вхід вмикаються протягом всього однієї секунди. Крім того, підсилювачі серії LUCIA мають розумну систему керування вентиляторами, яка знижує швидкість обертання під час малого навантаження та на «холостому ході».

Дуже компактні габаритні розміри корпусу підсилювачів серії LUCIA (половина стандартної ширини 19’’ та 1U у висоту) дозволяють встановлювати їх непомітно, практично в будь-якому місці: на стіні за відеоекраном за допомогою спеціального кріплення, на поличці в апаратній шафі чи навіть на спеціальному тримачі для встановлення на акустичну стійку.

Разом з новими моделями підсилювачів LUCIA 60 Вт, Lab.gruppen представила й оновлену версію безкоштовного програмного забезпечення для керування  підсилювачами, що підтримує нові моделі. Крім того, тепер для всіх моделей підсилювачів доступний нове вдосконалене кріплення для апаратної шафи, а також  новий настільний регулятор рівня LAB Level.