Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

MIDAS і Kenny Chesney дарують любов

MIDAS і Kenny Chesney дарують любов

midas-and-kenny-chesney-give-love-01Американська суперзірка кантрі Кенні Чесні (Kenny Chesney) поїхав в турне по 14 великим стадіонам з концертною програмою «Spread the Love» («Даруй любов»). Керування звуком відбуватиметься за допомогою двох цифрових мікшерних консолей MIDAS PRO X. Ці консолі плюс чотири мікрофонних спліттера DL431 і два стейдж-бокси DL451 забезпечать найвищу якість моніторного звуку для всіх музикантів на сцені. Технічним забезпеченням довгоочікуваного турне «Spread the Love Tour» займається компанія «Morris».

midas-and-kenny-chesney-give-love-02
«Morris вже дуже давно працює з обладнанням MIDAS, так що коли була представлена модель PRO X, ми зробили цілком природний висновок про необхідність заміни всіх наших семи консолей MIDAS», — каже СЕО компанії Morris Денні Розенбальм (Danny Rosenbalm). «Оскільки ми прагнемо надати нашим клієнтам обладнання вищого технічного рівня, збільшена кількість каналів та оновлений DSP-процесор Neutron нових консолей MIDAS PRO X зробили їх солідною інвестицією для нашої компанії».midas-and-kenny-chesney-give-love-03

 

Звукоінженер і звукорежисер Брайан Бакслі (Bryan «Opie» Baxley) розповідає: «Я працюю з цифровими консолями серії MIDAS PRO вже більше 8 років і за цей час просто закохався в їх звук, ну а новий DSP-процесор Neutron зробив роботу PRO X ще більш стабільною. Тепер у мене є 144 входи і для концертів Кенні Чесні мені їх вистачить на багато років вперед. Мені дуже подобається працювати з MIDAS PRO X і я пишаюся тим, що працюю на цій консолі — я її великий шанувальник! »midas-and-kenny-chesney-give-love-04

 

«Я давній шанувальник MIDAS», — каже моніторний звукоінженер Філ Робінсон (Phill «Sidephill» Robinson). «Ці консолі одні з небагатьох сучасних цифрових консолей, з якими легко та зручно працювати, а ще мені дуже подобаються POP-групи. Ці консолі відрізняються відмінним звуком по всьому звуковому тракту від аналогового підсилювача, до цифрового процесора і до самого майстер виходу… У цьому плані консоль PRO X є однією з кращих».

Крім Кенні Чесні, консолі MIDAS PRO X працюють і на концертах інших постійних клієнтів компанії Morris, таких як Grace Potter, k.d lang та Eli Young Band.