Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Microflex Complete Wireless названий кращим продуктом на виставці ISE 2018

фото Microflex Complete Wireless на ISE 2018

Microflex Complete Wireless названий кращим продуктом на виставці ISE 2018

Безпровідна конференц-система Shure Microflex Complete Wireless отримала премію Best of Show за версією видання Installation на виставці ISE 2018. Integrated Systems Europe не зовсім звичайна виставка, це наймасштабніша та найкраща виставка в AV-індустрії, яка вже п’ятнадцятий рік не перестає вражати та дивувати. Саме тут представляються новинки та останні винаходи в області аудіо-відео та комп’ютерних технологій, інтернету, новітні моделі дисплеїв, домашніх кінотеатрів, освітлювальних технологій, мультимедіа та багато іншого.

 

фото Microflex Complete Wireless на ISE 2018

 

Shure Microflex Complete Wireless на ISE 2018

Система Microflex Complete Wireless — це новітнє рішення в світі безпровідних технологій і повна свобода від проводів:

  • Універсальні пульти MXCW640 працюють 10 годин від акумуляторів, мають великий сенсорний екран і функцію реєстрації учасників
  • Точка доступу MXCWAPT може реєструвати до 125 пультів з підтримкою шифрування
  • Мережевий зарядний пристрій MXCWNCS повністю заряджає до 10 акумуляторів SB930 всього за 4 години

Рішення Microflex Complete Wireless дозволяє швидко встановити і розгорнути конференц-систему. Це може бути в динамічному середовищі переговорних кімнат або на зустрічах в готелях і конференц-центрах. За допомогою безпровідної технології знімаються обмеження, пов’язані з прокладкою кабельних трас. Саме тому Microflex Complete Wireless ідеально підійде для історичних будівель або кімнат зі змінним розсаджуванням.

 

фото Microflex Complete Wireless названий кращим продуктом на ISE 2018

 

Автоматичне розпізнавання інтерференції та перешкод забезпечує надійну передачу сигналу і захист від випадінь сигналу навіть в найскладніших радіочастотних умовах. Крім того, надійне шифрування AES-128 забезпечує високий рівень конфіденційності.

Конференц-пристрої використовують мікрофони з гусячою шиєю з капсюлями Microflex і технологією CommShield. Вони забезпечують виняткову якість звуку та захисту від радіочастотних перешкод

Величезний досвід компанії Shure в безпровідній передачі цифрових даних гарантує надійність без будь-яких компромісів.

 

фото Microflex Complete Wireless на ISE 2018