Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Компанія SHURE — найнадійніший бренд з новітніми технологіями

фото компанія SHURE - найкращі технології для аудіо-конференцій

Компанія SHURE — найнадійніший бренд з новітніми технологіями

Компанія SHURE — найнадійніший бренд аудіо у світі, який був заснований в 1925 році,  і як раніше, продовжує встановлювати світовий промисловий стандарт для відмінних мікрофонів та аудіо-електроніки. На виставці ISE2017 (Integrated Systems Europe) компанії SHURE було вручено три призи. Зокрема були  відзначені призами за розробку кращих технологій аудіо-конференцій – масиви Microflex Advance Table Array та  аудіо процесор конференцій SHURE IntelliMix P300.

 

 

Компанія SHURE представляє Microflex Advance

Компанія SHURE представляє Microflex Advance – це перевірена якість звуку та новаторська точність управління мікрофонними  масивами на основі браузера, що забезпечує швидку інтеграцію з існуючою AV/IT – інфраструктурою. Завдяки фірмовій системі Steerable Coverage та мережевому обладнанню Dante, при монтажі  Microflex Advance Shure не змінюється естетика приміщення та IT- фахівцям, які будуть встановлювати обладнання, не обов’язково бути аудіо-експертами.

 

 

SHURE MXA 910

Стельовий мікрофонний масив SHURE MXA 910 — представник нової системи Microflex Advance, монтується на стелі (будь-якої конструкції), не привертає до себе уваги, і не заважає учасникам конференції.

SHURE МXA910 охоплює будь-яку зону без фізичної зміни орієнтації, працює з програмним забезпеченням SHURE IntelliMix DSP Suite. Пристрій представляє собою набір інструментів спеціальної обробки сигналів Steerable Coverage, автоматичного мікшування, придушення сторонніх шумів.

SHURE МХА910 підключається до додаткових пристроїв за допомогою цифрового протоколу Dante. Тому можна використовувати вже існуючу мережу для підключення в одному приміщенні або поширювати аудіо-сигнал по всьому об’єкту.
Варто звернути увагу на високий ступінь захисту від пилу та вібрації. Також є різні варіанти кріплення до стелі, вибір найбільш підходящих розмірів і забарвлення рами для максимальної сумісності з дизайном кімнати.

 

 

SHURE MXA 310

Компанія SHURE представляє настільний мікрофонний масив  MXA 310 Table Array Microflex, який оснащений всіма новими ексклюзивними тороідниими шаблонами. MXA 310 оптимізує голоси сидячих або стоячих учасників конференції та відхиляє сторонні шуми від вентилятора проектора, системи кондиціонування. Програмовані перемикачі з безшумними контактами забезпечують просте управління. Налаштовуване багатобарвне світлодіодне кільце відображає стан відключення звуку та відображає підсвічені сегменти під час налаштування, щоб підтвердити зони покриття.

 

 

SHURE МХА310 інтегрується з Dante Networked Audio, всі параметри конфігуруються за допомогою програмного забезпечення на основі браузера.

 

 

Компанія SHURE дає сучасні рішення, що дозволяють повністю змінити Ваше уявлення про те, як потрібно озвучувати приміщення для засідань, конференцій, телевізійних студій, навчальних процесів. Якість звучання, гнучкість конфігурації поєднуються з максимальною малопомітністю.
Придбати обладнання можна у офіційного представника компанії SHURE в Україні ТОВ «Юритмікс», отримати консультацію у сертифікованих фахівців, які пройшли навчання в SHURE AUDIOINSTITUTE.

У статті використані матеріали для друку компанії ShureIncorporated.

За редакцією: Віктора Маркова