Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Facebook пости

Ми в Facebook

Компанія «Юритмікс» прийняла активну участь у найважливішій події року — Український Музичний Ярмарок-2018. Дивіться повний фото-звіт зі стенду Eurhythmics Ltd за посиланням: http://eurhythmics.com.ua/ru/eurhythmics-na-vistavtsi-ukrayinskij-muzichnij-yarmarok-2018/ ... Показати більшеПоказати менше

16/10/2018  ·  

Прийміть щирі вітання зі святом Дня захисника України!

Цього дня всі чоловіки заслуговують на шану та подарунки з привітаннями. Через серце кожного протікає кров наших дідів, батьків, які боронили нашу землю. В цій неоціненній землі і мужність, і сила, і любов. Від усього серця бажаю Вам миру, козацького здоров’я, бадьорості духу і довголіття, родинної злагоди, радості та добра!
... Показати більшеПоказати менше

14/10/2018  ·  

За годину завершується перший день Української Музичної Ярмарки 2018. Хто сьогодні не встиг завітати на стенд #Eurhythmics, очікуємо на вас завтра з 11.00 до 18.00, адже багато сюрпризів ще попереду! 😉 ... Показати більшеПоказати менше

11/10/2018  ·  

Запрошуємо на Український Музичний Ярмарок!

Вже за кілька хвилин відкривається Український музичний ярмарок 2018! 🎹🎸🥁🎺🎧🎙️😎

Запрошуємо відвідати наш стенд та побачити різноманіття професійного обладнання та музичних інструментів на власні очі, перевірити їх звучання, зрозуміти, що саме підходить для Вас. Ми також підготували для вас на стенді Eurhythmics Ltd цікаві презентації, розіграші призів та приємні подарунки!
... Показати більшеПоказати менше

11/10/2018  ·  

Особисті дані

 

Інформаційне опитування

  • 5. Якщо Ви відвідували наші попередні семінари, напишіть, що Вам не сподобалося в них і що, на вашу думку, необхідно змінити?

 

ПІДТВЕРДЖЕННЯ

[table “1” not found /]