Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Facebook пости

Ми в Facebook

Насолоджуйся портативним звукозаписом з бездротовим та віддаленим управлінням зі стильною новинкою від Roland R-07.

У варіаціях чорного, червоного та білого кольору ультрапортативний девайс обладнаний розширеними можливостями рекордерів. Аудіо високої якості, оперативний вибір сцен із пам’яті та унікальна функція гібридного лімітування гарантують якість звучання за будь-яких умов.
R-07 з вами поруч, куди б не занесло життя.
... Показати більшеПоказати менше

16/01/2018  ·  

NAMM Show - це одна з найбільших виставок музичних інструментів і обладнання в світі. Проводиться кожного січня в каліфорнійському місті Анахайм в одному з найбільших виставкових центрів - Anaheim Convention Center. Організатором є Національна Асоціація музичних виробників (англ. National Association of Music Merchants), від абревіатури якої і створено назву заходу.

На відміну від багатьох інших подібних шоу NAMM Show закрита для звичайних відвідувачів, і ознайомитися з новітніми музичними технологіями можуть тільки учасники музичного ринку і спеціально запрошені гості.

Невід'ємною або навіть обов'язковою частиною шоу є присутність журналістів музичного напрямку, які поспішають освітити тисячі презентацій новинок від провідних музичних виробників.

Цього року NAMM Show проводитиметься з 25 до 28 січня.
З нетерпінням та цікавістю чекаємо на новинки у світі музичної індустрії.
... Показати більшеПоказати менше

15/01/2018  ·  

Нова KIYOLA у чисто-чорному кольорі.
KIYOLA KF-10 - це унікальне цифрове піаніно ручної роботи виготовлене із натуральних матеріалів, що ідеально підійде до вашого життєвого простору.

Нагадаємо, що серія KF-10 була представлена корпорацією Roland на виставці NAMM SHOW у 2016 році.
Тепер до серії KIYOLA приєднується абсолютно нова модель у неймовірній чорній обробці.
З чорним напівпрозорим покриттям, що доповнює природні текстури дуба, плавно змінює свій відтінок залежно від освітлення, цей інструмент стане головною деталлю інтер'єру в сучасному будинку.

http://eurhythmics.com.ua/roland-novynky-2016/
... Показати більшеПоказати менше

12/01/2018  ·  

Коли твій собака музикант!

http://eurhythmics.com.ua/brands/m-audio/
... Показати більшеПоказати менше

11/01/2018  ·  

Новинка від BOSS!

http://eurhythmics.com.ua/brands/boss/

Преміум звучання, свобода від дротів!

Завдячуючи новій передовій технології безпровідної гітари, що була розроблена BOSS, Katana-Air - перший в світі бездротовий гітарний підсилювач, дає вам можливість грати та практикуватись без метушні з гітарними кабелями.
Також, завдяки підтримки роботи від батареї, немає необхідності вмикати до мережі змінного струму. Професійне звучання тепер доступне у будь-якому місці!
... Показати більшеПоказати менше

10/01/2018  ·  

Особисті дані

 

Інформаційне опитування

  • 5. Якщо Ви відвідували наші попередні семінари, напишіть, що Вам не сподобалося в них і що, на вашу думку, необхідно змінити?

 

ПІДТВЕРДЖЕННЯ

[table “1” not found /]