Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Стельовий мікрофонний масив MXA-910

Стельовий мікрофонний масив MXA-910

Дуже часто трапляється так, що приміщення для проведення конференцій мають гарний зовнішній вигляд, проте неякісне озвучення. Компанії вкладають величезні кошти в освітлення, облаштування сидячих зон та проекційні системи, але це не має жодного значення для людей на іншому кінці конференції, коли звук по якості уподібнюється до перших трансатлантичних телефонних дзвінків.

Найпопулярніше рішення – встановлення мікрофонів на поверхні столу для нарад, переважно на відстані витягнутої руки від кожного з учасників. Однак настільні мікрофони, навіть бездротові, мають свої недоліки: вони дещо псують естетику приміщення та захаращують стіл. Підвісні мікрофони можуть стати чудовим рішенням для конференцій за умов врахування всіх нюансів акустики приміщення, проте частіше всього вони використовуються для дорогих інсталяцій під замовлення. У свою чергу, перші мікрофонні масиви виявилися перспективними, хоча мали дещо незграбний вигляд та потребували значного часу для налаштування й монтажу.

З новим стельовим мікрофонним масивом MXA-910 від Shure вдасться досягти якісного озвучення та зробити його непомітним для ока.

До вашої уваги MXA-910 — новинка у галузі стельових мікрофонів

Мікрофон MXA-910 є частиною нової системи Microflex® Advance.  Він монтується в стелю або під нею, не заважаючи учасникам конференцій та не привертаючи до себе зайвої уваги. На відміну від звичайних мікрофонів, спрямованість MXA-910 повністю регулюється. Охопити будь-яку потрібну зону можна, не змінюючи орієнтації самого мікрофона фізично. Для цього, його взагалі не потрібно чіпати.

MXA910 гнучко підключається та працює з програмним забезпеченням відповідного обладнання для теле/відеоконференцій. Він забезпечить чудову якість озвучення для приміщень, не порушуючи його візуальної естетики.

Секрет успіху полягає у вдалому поєднанні передової технології мікрофонних масивів з роботою програмного забезпечення Shure IntelliMix® DSP Suite. IntelliMix — широкий набір інструментів для обробки сигналів: налаштування зон покриття, автоматичного мікшування, вирівнювання частот та зменшення відлуння — все, що потрібно для повного контролю.

Untitled-1

Що означає поняття «мікрофонний масив»?

Мікрофонний масив складається з кількох окремих мікрофонів, розташованих у певному порядку та підключених між собою в одній електронній схемі. Тип, кількість та розташування мікрофонних елементів визначає можливості роботи та застосування масиву.  Вся робота DSP-процесора в результаті зводиться до сумування всіх мікрофонних сигналів та реалізації фазових затримок — того, що більшість мікрофонних масивів уміло виконує.

З правильно підібраними мікрофонами, розташованими у правильному порядку, та правильною обробкою сигналу якість звуку значно покращується. Використовуючи мікрофонний масив, можна досягти значно вужчої діаграми спрямованості, ніж із звичайним мікрофоном. Завдяки цьому вдається чітко вловити голос учасника конференції , який сидить на значній відстані, без зайвого шуму. Голоси з усіх точок конференц-залу звучатимуть чітко, природно та зрозуміло.

Шириною та розміщенням окремих зон покриття також можна керувати, а отже, легко пристосувати масив до потреб приміщення залежно від організації робочого простору та сидячих місць. Потрібна вузька зона покриття, спрямована на місце сидіння генерального директора? Це можливо. Або ж значно ширша зона, яка б охопила кількох спікерів? З цим також жодних проблем.

Untitled-1

Веб-інтерфейс для керування та автоматичного мікшування

Головна особливість MXA-910 полягає у тому, що з ним надзвичайно легко працювати.

Замість того, щоб визначати кути та відстані від мікрофона до спікера, потрібно просто скористатися спеціальним ПЗ для визначення параметрів зони покриття, перетягнувши її зображення на екрані в потрібну точку.  І не треба проводити складних розрахунків. Це називається кероване покриття. Алгоритм доволі простий — вказати конкретне місце для зони покриття, і ви точно побачите всю область покриття. Доступна також функція автоматичного налаштування (Auto-Configuration), яка використовується для автоматичного визначення зони покриття, коли той чи інший спікер говорить.

Масив MXA-910 може забезпечити одночасну роботу до 8-ми таких зон, які, у свою чергу, можуть мати різні розміри і бути направленими в різні сторони. Отже, один мікрофонний масив MXA-910, змонтований над столом для нарад, може охоплювати як кожне сидяче місце окремо, так і покривати одразу кілька місць в межах однієї зони — все залежить від конкретних потреб у приміщенні.

Вісім незалежних зон покриття означають 8 вихідних аудіо каналів, які можна підключити до аудіо процесора. На додаток, є ще один вихідний канал для вбудованого автоматичного мікшера IntelliMix. Коли хтось говорить, він автоматично визначає найкращу зону покриття для нього. З IntelliMix зникає необхідність використання окремого мікшера, отже така система ідеально підійде для підключення до обладнання, яке має тільки один аудіовхід. Завдяки вбудованій функції зниження відлуння, вдається уникнути появи паразитних зав’язків. Для кожного аудіо каналу використовується окремий параметричний еквалайзер, що дуже зручно для фільтрації шуму у приміщенні та компенсації акустичних аномалій.

 

Ceiling mic array MX-910-03

 

Ще дві переваги: Непомітний дизайн і мережевий протокол Dante

мікрофонний масив MXA-910 підключається до обладнання через мережевий протокол керування сигналами Dante, а отже зникає необхідність використання комутаційних кабелів. Протокол Dante відрізняється винятковою гнучкістю системи маршрутизації аудіосигналів, які передаються через один стандартний кабель Ethernet. Він забезпечує можливість «співіснування» аудіо з іншим трафіком в мережі, не послаблюючи його, так, що існуючу мережу можна використовувати для підключення різних компонентів в межах одного приміщення або для поширення аудіо у всій системі. (Для підключення мікрофонного масиву до обладнання, що не підтримує протокол Dante, слід скористатися спеціальним аудіо інтерфейсом Dante-to-analog)

Мікрофонний масив MXA-910 легко сховати, змонтувавши його у вигляді окремого модуля підвісної стелі. На вибір пропонуються два стандартні розміри (609,6 мм×609,6 мм та 600 мм×600 мм), з можливістю фарбування рамки за для досягнення максимально естетичного зовнішнього вигляду.

Враховуючи те, що стеля — не ідеальне місце для монтажу подібного обладнання, і там зазвичай багато бруду й пилу, MXA-910 має високий ступінь захисту IP5X відповідно до стандарту IEC 60529.  Для зменшення шкоди від вібрацій, яких зазнають підвісні стелі, MXA-910 має спеціальну внутрішню механічну ізоляцію. Можливість роботи MXA910 у випадках, коли простір над підвісною стелею використовується в якості вентиляційної системи, забезпечується протипожежною захисною системою FyreWrap®, яка відповідає вимогам UL 2043. У приміщеннях без підвісної стелі, MXA-910 кріпиться за допомогою стандартного штативу VESA (як проектор) або підвішується на троси.

Основні переваги MXA-910 — бездоганна якість озвучення, непомітність та простота налаштування. Якщо ці критерії є визначальними, то система MXA-910 підійде найкраще.