Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Церква Голгофи на Істсайді була оснащена консоллю Roland M-5000 OHRCA

Церква Голгофи на Істсайді була оснащена консоллю Roland M-5000 OHRCA

Компанія CCI Solutions поставила останній штрих, в десятирічному будівництві встановивши цифрову консоль з технологією Dante.

Проектування і будівництво церкви Голгофи на Істсайді в американському місті Бельв’ю (штат Вашингтон) йшло більше 10 років. За цей час багато чого змінилося в світі, але головна мета замовників залишилася незмінною — нести благу вість в церкві сьогодні і в майбутньому.
Нова система озвучування в новій церкві побудована навколо цифрової звукової консолі Roland M-5000 OHRCA, проектування та інсталяція системи була виконана компанією CCI Solutions та включала в себе також лінійні масиви L-Acoustics ARCS WIFO.

calvary-chapel-eastside-outfitted-with-roland-m-5000-ohrca-console-002

«Будівництво йшло повільно, але натомість все було зроблено за правилами, це видно по їх вибору на користь консолі M-5000», — говорить Тодд Гетені (Todd Gathany), начальник підрозділу системних інтеграцій в компанії CCI Solutions і головний інженер проекту Церкви Голгофи на Істсайді.
«Додавання карти Dante в консоль M-5000 означає можливість опори на дуже надійну мережу, яку ми побудували по всій будівлі», — каже Гетані. «Так що консоль M-5000 запропонувала їм виняткову функціональність, а також бездоганну якість звуку та мережі. Це відмінна комбінація для будь-якої церкви».

calvary-chapel-eastside-outfitted-with-roland-m-5000-ohrca-console-03

Гетані також повідомив, що технічний директор Церкви Голгофи на Істсайді і за сумісництвом звукорежисер Ким Далін (Kam Dahlin) відразу розібрався з усіма перевагами та вигодами консолі M-5000 для своєї церкви. «Ми повністю добровільна організація, тому нам була необхідна консоль, яка була б проста в управлінні, але при цьому мала би високу функціональність та можливість роботи з великими заходами і артистами», — каже Далін. «Мені дуже подобається, що консоль відмінно працює з протоколом Dante, але при цьому вона має можливість роботи також з іншими протоколами з відкритою архітектурою, які можуть отримати велике поширення в майбутньому. Ми розглядаємо й інші сумісні з AES67 протоколи, але поки ніхто не знає, які з них будуть найбільш затребувані в майбутньому. Проте, ми бачимо, що M-5000 має достатню гнучкість для роботи з новими технологіями в майбутньому. Так що коли прийде час нових технологій, я впевнений, що мені потрібно буде просто прийти до нашого постачальника і купити нову карту замість нової консолі. Це величезний плюс».
Далін також займається виробництвом звукових програм, і якість звуку M-5000 його теж повністю влаштовує: «Звук дуже прозорий, еквалайзери, гейти та компресори працюють дуже чисто і рівно, а мікрофонні передпідсилювачі не мають будь-яких цифрових призвуків. Сама система має великий набір інструментів та надає прекрасні можливості маршрутизації, а управлінська поверхня дуже зручна і проста для освоєння навіть для новачків. Загалом і в цілому, це прекрасна консоль для роботи наразі та відмінна інвестиція для майбутнього».