Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

MAPEX

MAPEXMAPEX — це компанія, яка спеціалізується на випуску барабанів. MAPEX входить в корпорацію «KHS Manufacturing», яка була зареєстрована і почала своє виробництво в 1930 році. MAPEX має свої дистриб’юторські центри в США, Німеччині, Англії, Іспанії, Росії і т.д. Штаб квартира MAPEX знаходиться в Тайвані в місті Тайпей. «KHS Manufacturing» зарекомендувала себе, як одна з кращих в світі компаній, з випуску ударних інструментів. Майстри «KHS Manufacturing» володіють спеціальними знаннями створення якісного звуку з будь-якого матеріалу, чи то деревина або метал, включаючи дорогоцінні метали.

Музиканти, які грають на MAPEX, активно залучені в процес тестування нових інструментів. Їх об’єктивні висловлювання і побажання керують процесом дослідження і розвитку барабанів MAPEX. MAPEX — це більше, ніж просто дерев’яні або металеві барабани — це інструменти, звучання яких індивідуальне! Установки і малі барабани виготовляються тільки на замовлення. На складах зберігаються і висушуються тільки колоди. Цей процес виготовлення барабанів, дає найбільш збалансоване звучання майбутніх установок. Адже не секрет, що краще звучать ті барабани, які зроблені з цільного дерева.

MAPEX так само тісно співпрацює з барабанщиками усього світу. І саме тому всі стійки, педалі і кріплення такі зручні в користуванні. Незалежно від стилю музики, барабанщики впевнені в тому, що вони почують саме той звук, який хочуть, коли вибирають MAPEX. Якщо ви пограєте на наших барабанах, то побачите, що ми маємо на увазі, коли говоримо, що MAPEX — це дійсно «другий голос барабанщика».

 

Лінійка продукції MAPEX:

  • Ударні установки
  • Малі барабани
  • Стійки, педалі та інше «залізо» для барабанів
  • Тренувальні набори та педи
  • Підставки, кріплення, адаптери
  • Аксесуари для ударних
  • Чохли, кейси, сумки для ударних