Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Церква Beaverton Foursquare в Орегоні встановила нову звукопідсилюючу систему RCF

Церква Beaverton Foursquare в Орегоні встановила нову звукопідсилюючу систему RCF

Нині церковні служби в стилі змішування сучасної музики та нового аранжування великих псалмів — відтворюються через лінійні масиви TTL33-A.
Сучасній церкві Бівертон Форсквер (Beaverton Foursquare), яка служить громаді міста Бівертон в штаті Орегон вже більше 50 років, нещодавно повністю замінили стару звукопідсилювальну систему на лінійні масиви RCF TTL33-A для озвучування всіх богослужінь, які є поєднанням сучасної музики і псалмів в новому аранжуванні.

beaverton-foursquare-church-02

Коли з’явилася нагальна потреба в оновленні звукопідсилювальної системи, керівництво церкви звернулося за рішенням у місцеву компанію Small Town Productions. «Ми запропонували свій перший варіант оновлення звукопідсилювальної системи, а під час демонстрації роботи двохсмугових лінійних масивів RCF HDL20-A побачили задоволені посмішки на обличчях представників церкви», — каже власник компанії Small Town Productions — Рассел Хавлік (Russell Havlik). «Коли ми продовжили обговорення проекту з опікунською радою, щоб з’ясувати, що їм насправді потрібно, виходячи з поточного плану служб та інших заходів, які проводяться в церкві, ми з’ясували, що тут необхідно буде багато програмних пресетів, розподіленого звуку та інших системних рішень».

beaverton-foursquare-church-03

В результаті обговорення з’явилося рішення представити систему серії RCF TT+. Трисмугові модулі лінійного масиву продемонстрували високу якість і прозорість звуку, а вбудований модуль управління і моніторингу RDNet та цифровий процесор DSP, за словами Хавліка, привели представників церкви в повний захват. Після цього він запропонував рішення, яке підходило під особливі вимоги церкви. В кінцевому варіанті звукопідсилювальна система складається з двох порталів по чотири елементи лінійного масиву TTL33-A і двох лінійних масивів з елементів TTL31-A, які охоплюють бічні сектори залу, що розкинувся на 210° навколо центральної сцени. Крім цих акустичних систем задіяно ще дві двохсмугові акустичні системи TT52-A з двома 5 дюймовими гучномовцями, які озвучують перші ряди прямо перед сценою.

beaverton-foursquare-church-04

Попередня система складалася з 13 окремих двохсмугових кабінетів. «Перехід на лінійні масиви RCF дозволив візуально розвантажити простір в залі храму», — каже Хавлік. «По звуку ж нова система відрізняється від старої як день від ночі. Нова система дійсно несе благоговіння».

beaverton-foursquare-church-01