Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Підсилювачі потужності LAB GRUPPEN PLM+ на концерті найбільшого рок-гурту в світі

Підсилювачі потужності LAB GRUPPEN PLM+ на концерті найбільшого рок-гурту в світі

Всього рік тому 1.000 музикантів зібрались разом щоб зіграти епічний кавер на трек ‘Learn to Fly’ групи Foo Fighters, відео якого миттєво набуло вірусного характеру. Цей перформанс став частиною успішної кампанії із запрошення всесвітньо відомого рок-гурту провести концерт в італійському місті Цезана . Тиждень тому проект, який отримав назву Rockin’1000, повернувся та зіграв другий неймовірний концерт. Цього разу вже 1.200 музикантів дали відкритий концерт на місцевому стадіоні для 14.000 глядачів. У звукопідсилювальному комплексі було задіяно підсилювачі LAB GRUPPEN PLM20K44.

amplifiers-lab-gruppen-plm-concert-biggest-rock-band-in-the-world -01

 

Для організації концерту знадобилось декілька тижнів, під час яких було зібрано технічну команду та розроблено технічні рішення для цього амбітного проекту, в якому взяли участь 250 барабанщиків, 250 гітаристів, 250 басистів, 250 співаків, 30 клавішників, 30 скрипалей та 30 духовиків.

 

amplifiers-lab-gruppen-plm-concert-biggest-rock-band-in-the-world-02

Технічним партнером концерту стала компанія Roadie Music Service, що є одним з ключових партнерів-прокатників LAB GRUPPEN, компанія Prase Media Technologies надала їм на допомогу своїх технічних спеціалістів для розробки та реалізації технічних рішень концерту Rockin’1000-That’s live. Звукопідсилювальну систему було виконано у вигляді віртуального напівкола, всередині якого знаходились музиканти, для максимального вирівнювання по часу сигналів оркестру та портальних систем. В системі було встановлено 34 підсилювача LAB GRUPPEN PLM20K44, а обробка та керування сигналом з FOH-консолі виконувалось процесорами LAKE.

 

amplifiers-lab-gruppen-plm-concert-biggest-rock-band-in-the-world-03

 

Звукоінженер компанії Prase Media Technologies Емануель Луого (Emanuele Luogo) так прокоментував цю грандіозну подію: «Звукопідсилювальну систему було пропорційно розподілено на три трибуни стадіону. Завдяки інтеграції системи розподілення звукового сигналу на підсилювачі PLM+ по Dante, я мав можливість моніторингу та керування сигналом в реальному часі на входах 22 кластерів. Додавши по 2 світчі для керування DSP-процесорами LAKE, нам вдалося значно скоротити кількість використаного кабелю, що значно полегшило технічне та логістичне забезпечення концерту».

 

amplifiers-lab-gruppen-plm-concert-biggest-rock-band-in-the-world-4

 

Музиканти, співаки, диригент і всі особи, які брали участь в концерті використовували понад 170 кабельних мікрофонів Shure, включаючи багато SM58, SM57, Beta 52, SM81 і Beta 98 A/C. Крім того, набір концерту, який включав появу на сцені музикантів в певні моменти вечора, взяли значне використання бездротових мікрофонів; в межах області стадіону Orogel Stadium Dino Manuzzi одночасно використовувалися 56 каналів бездротових систем ULXD і пара систем UR3. Для аналізу і моніторингу частотного спектра команди Roadie Music Service використовувалася система Shure AXT600.
На стадіоні Orogel Stadium Dino Manuzzi в Чезані учасники колективу Rockin’1000 виконали кавер на пісню Девіда Боуї «Rebel Rebel». Пісня «Rebel Rebel» вийшла в 1974 року в альбомі «Diamond Dogs».

 

amplifiers-lab-gruppen-plm-concert-biggest-rock-band-in-the-world-08

 

«В минулому році ми зробили щось видатне. Хтось назвав це революцією. Але те, що ви бачите тут за моєю спиною, — це революція. Музиканти з усього світу зібралися разом і дають нам неймовірне живе шоу», — заявив засновник Rockin’1000 Фабіо Дзаффаньіні.
За його словами, виконавці показали, що життя можна змінити завдяки пристрасті, самовіддачі та наполегливій роботі. «Тримайтеся разом, не потрібно більше конфліктів, грайте рок-н-рол», — додав він.
Дивіться та слухайте пісню Rebel Rebel  у виконанні рок-оркестру Rockin’1000.