Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Підсилювачі Lab.gruppen D Series

Підсилювачі Lab.gruppen D Series

Доступний в 3-х конфігураціях потужності (8000Вт, 12000Вт і 20000Вт загальна вихідна потужність), підсилювачі серії D доступні в двох різних варіантах — один із зображенням LAKE, а інший — Tesira від Biamp Systems — кожен з яких пропонує унікальні можливості і переваги.

 1. Підсилювачі Lab.gruppen D Series — D 80:4L/D 120:4L/D 200:4L
 2. Підсилювачі Lab.gruppen D Series — D 80:4T/Ta/120:4T/Ta/200:4T/Ta

1. Підсилювачі Lab.gruppen D Series — D 80:4L/D120:4L/D 200:4L

Інсталяційні підсилювачі D 80:4L/D 120:4L/D 200:4L це 8000/12000/20000 W гнучкої потужності в поєднанні з новим процесором LAKE DSP, протоколом DANTE DIGITAL AUDIO NETWORKING і модернізованою системою контролю цілісності (Цілісність системи моніторингу). Підсилювач D 80/120/200:4L ґрунтується на тому ж фундаменті надійних і високотехнологічних підсилювачів великої потужності, таких як відомі підсилювачі серії PLM — підсилювачі з чудовими акустичними характеристиками і перевіреною надійністю на самих виснажливих світових концертних турне і великомасштабних інсталяціях.

На додаток до легендарної надійності і звуковій досконалості підсилювач D 80/120/200:4L включає в себе вдосконалені сучасні апаратні технології поряд з орієнтуванням на програмні функції управління, які дозволяють оптимізувати конструкцію і конфігурацію підсилювача. Всі ці нові технології дозволяють системним інтеграторам мінімізувати як початкові витрати на обладнання так і довгострокові витрати на споживання енергії для кінцевих користувачів.

Раціональне управління живленням (RPM)

В основі платформи серії D лежить принцип раціонального управління живленням (Rational Power Management RPM), запатентованої технології Lab.gruppen, що дає проектувальникам і інтеграторам безпрецедентну свободу при управлінні вихідною потужністю на кожному каналі підсилювача для оптимальної роботи з конкретними навантаженнями. RPM технологія також дозволяє інтегратору мінімізувати початкові витрати на обладнання і знизити вимоги до простору для установки підсилюючих стійок, так як в інсталяціях зі звичайними підсилювачами часто буває необхідно надмірно збільшувати число підсилювачів для забезпечення максимальної потужності на одному каналі, в результаті чого залишаються надлишкові потужності на інших каналах. Технологія RPM дозволяє знизити дорогі надлишкові потужності, перерозподілити вихідні потужності між чотирма каналами — на один канал D 80/120/200:4L з можливістю передавати до 5000 Вт вихідної потужності, в результаті чого решта доступна потужність буде розподілена між іншими каналами для менш вимогливих навантажень.

CAFE для Green технологій

Підсилювачі D 80/120/200:4L можна конфігурувати і контролювати за допомогою нової функції і програмного забезпечення CAFE (Налаштування підсилювачів для навколишнього середовища). На додаток до функції RPM, функція CAFE включає в себе інноваційну розробку — ESP — яка надає інструменти для оптимізації роботи підсилювачів серії D. Функція ESP аналізує звукову систему і вимоги до навантажень, а потім пропонує варіанти і рекомендації по налаштуванню підсилювачів серії D, таких, як виділюване тепло, розподіл навантажень і споживаного струму між каналами. Кінцевим результатом застосування ESP є точне управління системою по мережі і точне управління, коли це необхідно, системою охолодження ІБП підсилювача.

Міць обробки від Lake Processing

Всі версії D Series Lake забезпечують виняткову гнучкість введення, легендарну міць алгоритмів обробки сигналу від Lake processing, комплексний контроль і моніторинг навантаження через Lake Controller і просту інтеграцію в аудіомережі за допомогою протоколу Dante digital audio networks. Крім того, за рахунок використання сторонніх розробок програмного забезпечення, версії D Lake Series можуть бути інтегровані в інші мережеві цифрові матричні системи. Всі три моделі D Lake Series включають в себе чотири повнофункціональних модуля Lake Processing, з чотирма дискретними вхідними каналами і відмінною пропускною спроможністю до вихідного каналу. Звукові сигнали можуть бути обрані з чотирьох аналогових вхідних каналів (кожен з ексклюзивною ізоляцією «землі» Iso-float), чотирьох цифрових каналів AES3, і вісім здубльованих мережевих цифрових входів з протоколом Dante.

Технічний огляд:

 • Rational Power Management™ (RPM) — справжня гнучкість при розподілі загальної доступної потужності через кількості каналів для найбільш ефективного використання системи інвентаризації
 • До 5000 Вт на кожний канал для приведення в рух елементів високої потужності (наприклад, сабвуфери) на всіх моделях — один канал на D 80/120/200:4L
 • Lake processing Classic/linear-phase/FIR 4 канальна платформа акустичної обробки
 • Введення з автоматичним резервуванням
 • 4 «Lake class» аналогових входів з Iso-Float™ з ексклюзивною ізоляцією «землі»
 • 4 входи AES
 • 8 входів здубльованих Dante™
 • Потенційна інтеграція з 3-матричними системами, включаючи MediaMatrix і Q-Sys за допомогою розробленого програмного забезпечення
 • CAFÉ (Налаштування підсилювачів для навколишнього середовища) за допомогою програмного забезпечення ESP для проектування загальної системи і конкретного обладнання, монтажу і введення в експлуатацію
 • Регульоване імпульсне джерело живлення (R.SMPS™)
 • Функція обмеження при зниженій напрузі (UVL™) для продовження роботи системи, незважаючи на серйозні падіння напруги в мережі
 • Краща в своєму класі корекція коефіцієнта потужності (PFC) для моделювання і побудови системи
 • Перевірений і надійний класу TD® вихідний каскад із запатентованою високоефективною системою охолодження Intercooler®
 • Виділена бортова система моніторингу і спостереження за навантаженнями
 • Додаткові аналогові входи для локальних входів системи або аналогового переходу на інший ресурс
 • Знімні Phoenix plug-in аудіо роз’єми для аудіо введення/виведення
 • Обмежувач переривання (BEL™) для запобігання відключення живлення.

 

Короткий опис

1. Lab.gruppen D 80:4L. 4-канальний інсталяційний підсилювач з вбудованим процесором Lake і мережею DANTE, 2U, 4х2000Вт • 4Ω, вільний розподіл потужності між каналами (можливість настройки одного каналу до 5900Вт/2,67Ом). ДБЖ з коректором фактора потужності. Входи: 4 аналогових, 2AES3 Euroblock, 8 DANTE. Комутація: входи аналогові і AES3 Euroblock, DANTE Neutricon/RJ45; виходи: гвинтовий термінал під кабель до 16кв.мм. Вага 14,5 кг.

Lab.gruppen D 804L2. Lab.gruppen D 120:4L. 4-канальний інсталяційний підсилювач з вбудованим процесором Lake і мережею DANTE, 2U, 4х3000Вт • 4Ω, вільний розподіл потужності між каналами (можливість настройки 2-х каналів до 5900Вт/2,67Ом). ДБЖ з коректором фактора потужності. Входи: 4 аналогових, 2 AES3 Euroblock, 8 DANTE. Комутація: входи аналогові і AES3 Euroblock, DANTE Neutricon/RJ45; виходи: гвинтовий термінал під кабель до 16кв.мм. Вага 15,8кг.

Lab.gruppen D 1204L
3. Lab.gruppen D 200:4L.
4-канальний інсталяційний підсилювач з вбудованим процесором Lake і мережею DANTE, 2U, 4х4400Вт • 4Ω, вільний розподіл потужності між каналами (можливість настройки 2-х каналів до 5900Вт / 2,67Ом). ДБЖ з коректором фактора потужності. Входи: 4 аналогових, 2 AES3, 8 DANTE. Комутація: входи аналогові і AES3 Euroblock, DANTE Neutricon / RJ45; виходи: гвинтовий термінал під кабель до 16кв.мм. Вага 16,5 кг.

Lab.gruppen D 2004L

2.  Підсилювачі серії D Lab.gruppen D 80:4T/Ta/120:4T/Ta /200:4T/Ta

Інсталяційний підсилювач з вбудованим процесором D 80:4T/Ta/120:4T/Ta/200:4T/Ta — це 8000/12000/20000 W гнучкою потужністю в поєднанні з унікальною платформою Biamp CYSTEMS TESIRA DSP (Цифрова платформа управління Biamp TESIRA), за участю цифрового аудіо протоколу AVB (Audio Video Bridging) і керуючого програмного забезпечення TESIRA SOFTWARE. Підсилювач D 80:4T/Ta/120:4T/Ta/200:4T/Ta ґрунтується на тому ж фундаменті надійних і високотехнологічних підсилювачів великої потужності, таких як відомі підсилювачі серії PLM — підсилювачі з чудовими акустичними характеристиками і перевіреною надійністю на самих виснажливих світових концертних турне і великомасштабних інсталяціях. В підсилювачі D 80:4T/Ta/120:4T/Ta/200:4T/Ta основні технології були оновлені і переорієнтовані, щоб забезпечити оптимальне рішення для більшості звукових інсталяцій з вимог цифрового управління по мережі, наприклад — на стадіонах, аренах, в тематичних парках, арт-центрах, іподромах та інших великих комерційних звукових інсталяціях. На додаток до легендарної надійності і звуковій досконалості Lab.gruppen, підсилювачі D 80:4T/Ta/120:4T/Ta/200:4T/Ta включають в себе вдосконалені сучасні апаратні технології поряд з орієнтуванням на програмні функції управління, які дозволяють оптимізувати конструкцію і конфігурацію підсилювача. Однозначно, моделі підсилювачів з функцією ‘Tesira-variant’ в яких повністю інтегровані технології Tesira DSP і АВБ для безперешкодної інтеграції підсилювача з платформою DSP Biamp Systems. Всі ці нові технології дозволяють системним інтеграторам мінімізувати як початкові витрати на обладнання так і довгострокові витрати на споживання енергії для кінцевих користувачів.

Раціональне управління живленням (RPM)

В основі платформи серії D лежить принцип раціонального управління живленням (Rational Power Management — RPM), запатентованої технології Lab.gruppen, що дає проектувальникам і інтеграторам безпрецедентну свободу при управлінні вихідною потужністю на кожному каналі підсилювача для оптимальної роботи з конкретними навантаженнями. RPM технологія також дозволяє інтегратору мінімізувати початкові витрати на обладнання і знизити вимоги до простору для установки підсилюючих стійок, так як в інсталяціях зі звичайними підсилювачами часто буває необхідно надмірно збільшувати число підсилювачів для забезпечення максимальної потужності на одному каналі, в результаті чого залишаються надлишкові потужності на інших каналах. Технологія RPM дозволяє знизити дорогі надлишкові потужності, перерозподілити вихідні потужності між чотирма каналами — на один канал D 80:4T/Ta/120:4T/Ta/200:4T/Ta можливо передавати до 5000 Вт вихідної потужності, в результаті чого залишок доступної потужності буде розподілена між іншими каналами для менш вимогливих навантажень.

CAFE для Green технологій

Підсилювачі D 80:4T/Ta/120:4T/Ta/200:4T/Ta можна конфігурувати і контролювати за допомогою нової функції і програмного забезпечення CAFE (Налаштування підсилювачів для навколишнього середовища). На додаток до функцій RPM, функція CAFE включає в себе інноваційну розробку — ESP — яка надає інструменти для оптимізації роботи підсилювачів серії D. Функція ESP аналізує звукову систему і вимоги до навантажень, а потім пропонує варіанти і рекомендації по налаштуванню підсилювачів серії D, таких, як виділюване тепло, розподілення навантажень і споживаного струму між каналами. Кінцевим результатом застосування ESP є точне управління системою по мережі і точне управління, коли це необхідно, системою охолодження ІБП підсилювача.

Гнучка інтеграція з Tesira

Всі 3 моделі підсилювача потужності на платформі серії D доступні у варіантах Tesira для гнучкої інтеграції в загальну систему мережевої платформи «Biamp Systems» на основі протоколів AVB. Підсилювач D 80:4T/Ta/120:4T/Ta/200:4T/Ta функціонує як пристрій високої потужності з дискретним виходом в середовищі Tesira, з багатоканальними аудіо входами, моніторингом та контролем всіх функцій за допомогою одного мережевого кабелю Cat-5e/6. Відмовостійка опція «аналоговий вхід» доступна для відновлення аналогового сигналу після тимчасового збою або відмови, що може бути необхідним у відповідних інсталяціях PA/VA. Вони представлені в варіанті моделі — D 80/120/200:4TА.

Технічний огляд:

 • Rational Power Management™ (RPM) — справжня гнучкість при розподілі загальної доступної потужності через кількість каналів для більш ефективного використання системи інвентаризації
 • До 5000 Вт на кожний канал для приведення в рух елементів високої потужності (наприклад, сабвуфери) на всіх моделях (до одного каналу на D 80:4T/Ta/120:4T/Ta/200:4T/Ta)
 • Інтеграція з платформою Tesira DSP в якості вихідного підсилювача з високою звуковою потужністю
 • Контроль серії D за допомогою програмного забезпечення Tesira
 • Наявність індикаторів для подачі сигналів тривоги, працездатності, інформація про стан підсилювача (навантаження підсилювача сигнал і відключення звуку) і вихідної потужності для кожного каналу
 • CAFÉ (Налаштування підсилювачів для навколишнього середовища) за допомогою програмного забезпечення ESP для проектування загальної системи і конкретного обладнання, монтажу і введення в експлуатацію
 • Регульоване імпульсне джерело живлення (R.SMPS™)
 • Функція обмеження при зниженій напрузі (UVL™) для продовження роботи системи, незважаючи на серйозні падіння напруги в мережі
 • Кращі в своєму класі корекція коефіцієнта потужності (PFC) для моделювання і побудови системи
 • Перевірений і надійний класу TD® вихідний каскад із запатентованою високоефективною системою охолодження Intercooler®
 • Виділена бортова система моніторингу і спостереження за навантаженнями
 • Додаткові аналогові входи для локальних входів системи або аналогового переходу на інший ресурс (D 80:4TA)
 • Знімні Phoenix plug-in аудіо роз’єми для аудіо введення/виведення
 • Обмежувач переривання (BEL™) для запобігання відключення живлення.

 

Короткий опис

1. Lab.gruppen D Series D 80:4Т. 4-канальний інсталяційний підсилювач для роботи з сервером BIAMP Tesira і мережею AVB, без аналогових входів (Lab.gruppen D 80:4Ta — 4 аналогових мікрофонно-лінійних входів), 2U, 4х2000Вт • 4Ω, вільне розподілення потужності між каналами (можливість настройки одного каналу до 5900Вт / 2,67Ом). ДБЖ з коректором фактора потужності. Входи: 4 AVB. Комутація: 1xEtherCon RJ45 Tesira® Control, AVB; послідовний порт DB — 9 RS232; локальний GPIO Euroblock для управління і моніторингу, Euroblock аналогові входи. Виходи: гвинтовий термінал під кабель до 16кв.мм. Вага 14,5 кг

Lab.gruppen D Series D 80:4ТLab.gruppen D Series D 80Та

Lab.gruppen D Series D 80:Та
Lab.gruppen D Series D 804Т

2. Lab.gruppen D 120:4T. 4-канальний інсталяційний підсилювач для роботи з сервером BIAMP Tesira і мережею AVB, без аналогових входів (Lab.gruppen D 120:4Ta — 4 аналогових мікрофонно-лінійних входів), 2U, 4х3000Вт • 4Ω, вільне розподілення потужності між каналами (можливість настройки 2-х каналів до 5900Вт / 2,67Ом). ДБЖ з коректором фактора потужності. Входи: 4хAVB. Комутація: 1 x EtherCon RJ45 Tesira® Control, AVB; послідовний порт DB — 9 RS232; локальний GPIO Euroblock для управління і моніторингу. Виходи: гвинтовий термінал під кабель до 16кв.мм. Вага 15,8 кг.

Lab.gruppen D 120: 4TLab.gruppen D 1204T

Lab.gruppen D 120:4TaLab.gruppen D 1204Ta

3. Lab.gruppen D 200:4T. 4-канальний інсталяційний підсилювач для роботи з сервером BIAMP Tesira і мережею AVB, без аналогових входів (Lab.gruppen D 200:4Ta — 4 аналогових мікрофонно-лінійних входи), 2U, 4х4400Вт • 4Ω, 4х5900Вт • 2,67Ω, вільне розподілення потужності між каналами. ДБЖ з коректором фактора потужності. Входи: 4хAVB. Комутація: 1xEtherCon RJ45 Tesira® Control, AVB; послідовний порт DB — 9 RS232; локальний GPIO Euroblock для управління і моніторингу. Виходи: гвинтовий термінал під кабель до 16кв.мм. Вага 16,5 кг.

Lab.gruppen D 200: 4TLab.gruppen D 2004T

Lab.gruppen D 200:4TaLab.gruppen D 2004Ta

 

 

Програмне забезпечення Lab.gruppen D Series

CAFE SOFTWARE SUITECAFE SOFTWARE SUITE

CAFE (Configuring Amplifiers For the Environment) лежить в основі D Series, що дає вам можливість контролювати і налаштовувати потужні функції, властиві кожному підсилювачу D Series. Збудований на простому і інтуїтивно зрозумілому графічному інтерфейсі, CAFE дозволяє конфігурувати ядро підсилювача за допомогою технологій, включаючи BEL, ISVPL, стану живлення, посилення і управління відключенням звуку, а також надає інтерфейс для налаштування параметрів RPM і розширені можливості системного моніторингу.

ESP & OFFLINE CONFIGURATIONESP & OFFLINE CONFIGURATION

CAFE включає в себе потужний інструмент під назвою ESP (Equipment Specification Predictor), який призначений для визначення основних вимог при проектуванні з використанням підсилювачів D Series. Дозволяє контролювати додаткові параметри підсилювача, включаючи охолодження, систему безперебійного живлення і вимоги до кабельної системі. Можливість дистанційної (off-line) конфігурації системи також можливо, що робить CAFE незамінним інструментом протягом усього проектного циклу, від проектування до монтажу та введення в експлуатацію.

Tesira Программное обеспечениеTesira Програмне забезпечення 

Платформа Tesira DSP від Biamp Systems використовується для настройки, конфігурації середніх платформ і для розширення їх до великої, дуже великої, супер-масштабної конфігурації. За допомогою протоколу Audio Video Bridging (AVB) і відкритого стандарту IEEE можливості Tesira по організації мережі є одними з більш гнучких, масштабованих і доступних на ринку. Tesira включає в себе SERVER, SERVER-IO і TesiraFORTÉ, кожен з яких пропонує різні мережеві можливості для різних установок. Використовуючи ПО Tesira (можна придбати на сайті Biamp Systems website), підсилювачі D Series можна регулювати дуже точно, забезпечуючи безперервну інтеграцію в звуковій системі.

Lake Controller Программное обеспечениеLake Controller Програмне забезпечення 

Lake® контролер — являє собою всесвітньо відому систему цифрової обробки аудіо сигналу, що допомагає провідним звукоінженерам по всьому світу протягом більше десяти років. Lake® дозволяє здійснювати комплексний контроль цих процесів з одного комп’ютера по розподільчій мережі, використовуючи інтуїтивний, простий для розуміння графічний інтерфейс. Він пропонує логічний і легкий спосіб для створення конфігурації системи, розділяючи її на модулі та групи, забезпечуючи гнучкий контроль над всією системою. Миттєві зміни можуть бути зроблені в будь-якому параметрі будь-якого процесу в мережі, або в окремих «групах» процесів. При створенні груп, програмне забезпечення контролера може створити відповідну еквалізацію і рівень звукових параметрів великої звукової системи, що містить кілька підгруп.