Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

40 років інноваційної діяльності BOSS

40 років інноваційної діяльності BOSS

В 1977 році компанія BOSS розпочала виробництво своїх всесвітньо відомих компактних педалей ефектів, випустивши OD-1 Overdrive, PH-1 Phaser та SP-1 Spectrum. З того часу пройшло 40 років, і за цей період барвистий модельний ряд, представлений 119-ма унікальними моделями, які встигли полюбити цілі покоління музикантів, придбавши понад 15 мільйонів одиниць. Педалі ефектів BOSS користуються великою популярністю серед музикантів різного рівня, здобувши прихильність, як професіоналів, так і початківців. Сьогодні важко знайти досвідченого гітариста, який би за всю свою практику не мав досвіду використання одної або більше педалей від BOSS.

Усі примочки добре впізнаванні, та здобули популярність завдяки чудовому звучанню, надійності в роботі та унікальному й водночас практичному дизайну, що залишаються незмінними впродовж десятиліть. Ці важливі параметри не змінилися з часом, проте модифікувалися завдяки постійному вдосконалюванню технологій, що й лягло в основу функціонування педалей.

Дух новаторства завжди був присутній. Сучасні педалі BOSS — результат тривалих досліджень та експериментів, які враховують все: від «старої школи» аналогових схем до новітніх DSP-засобів. Незалежно від наукового підходу, мета завжди одна — досягти якнайкращого звучання. Модельний ряд сучасних компактних педалей BOSS налічує понад 50 видів, здатних задовольнити смаки гітаристів, бас гітаристів та інших музикантів з усього світу. Компанія BOSS пишається тим, що їхня продукція продовжує надихати на творчість представників різних музичних напрямків і жанрів, та залишається орієнтованою на новаторство й прогрес майбутнього часу.

Підготував матеріал: Олександр Ковач